| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si jumatate. Nu pun intrebarile astea la misto. Pur si simplu as vrea niste raspunsuri competente. 1. Este normal la varsta mea, in erectie, penisul sa fie de 17 cm? 2. Este normal sa nu mai am ata la varsta de 15 ani? ( prin cls a 4-a mi s-a rupt ). Multumesc pentru raspunsuri si sper sa nu ma luati la misto! big grin

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

1. Da.
2. Da.
Nu sunt raspunsuri la misto, doar scurte si la obiect.

| CevaNormal a răspuns:

Pai depinde cu ce o masori rolling on the floor, dar daca e asa nu te speria, dar nici nu te mandri, ca lauda de sine nu miroase a bine, si degeaba o sa-l porti cu tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am inteles, daca Raluca a interzis temele pe site, au reaparut cele despre dimensiunea penisului. 17 cm la 15 ani? Mic domnule, mic.Se poate si mai bine, mai lucreaza la el.
Si daca ti s-a rupt ata, inseamna ca era putreda, mergi la un doctor sa-ti faca un nod la ea. laughing