| Iubareatzãã a întrebat:

Am o intrebare pentru voi, dar mai intai va voi povesti despre ce e vorba. Anul aceasta in luna iunie am fost intr-o excursie cu scoala. Seara ne-am jucat adevar sau provocare. Eu am sarutat un baiat pentru care nu simnteam nimic, nu eram nici macar prieteni buni! De a doua zi am inceput sa il plac. Cu timpul am inceput sa il plac din ce in ce mai mult, ajungand sa il iubesc Chiar si Acum dupa atata timp... La inceputul lunii decembrie am fost cu el o saptamana, dar an observat ca el nu era foarte interesat de mine. Sl s-a despartit de mine gasind tot felul de motive. As vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi : cum il pot cucerii? Dau funtitza:*

5 răspunsuri:
| loOveeep a răspuns:

Pai sfatul meu este sa il faci gelos gen: statusuri pe facebook, messenger sau twitter happy cu tot felul de chestii cum ar fi : Da vreau sa fiu cu tine!/chiar ma-i invatat din nou sa zambesc/cu tine am invatat sa iubesc din nou! o sa il intereseze mai mult iti promit eu si daca nu merge fa-ti prieten si afisaza-te cu el in fata celui pe care il iubesti si prefate ca il iubesti pe actual smug, funda?

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Daca vrei sa-l recuceresti, va trebui sa te prefaci ca nu-ti pasa de el. Nu-i acorda atentie, nu vorbi cu el, nu il saluta. Peste un timp va veni el la tine(am o cunoscuta la care a mers planul acesta).

| Iubareatzãã explică:

Si prietenele mele mi-au spus sa il ignor sau sa il fac gelos, dar e tipul de baiat care nu Duce lipsa de fetelaughing))

| Adeluuuu a răspuns:

Eu zic...sa incerci,nu stiu, sa vorbesti cu el asa din ce in ce mai mult, si, se va intoarce, mereu se intorclaughing

| AnnaRaluk123 a răspuns:

Pai sfatul meu ar fi daca chiar asa mult il iubesti, saruta-l si poate te va place din nou, sau spune-i ca-l iubesti din ce in ce mai mult, sper ca ti-am fost de folos kiss