| Sophie1997 a întrebat:

M-am despartit de un baiat la inceputul lunii iunie iar pe la inceputul lunii august am inceput sa am niste vise in care sunt alaturi de el si facem impreuna tot felul de chestii romantice. Acum eu nu mai am nici-o legatura cu el. Daca stie cineva ce inseamna asta sa imi lase un raspuns. :*

Răspuns Câştigător
| Bogdyrur a răspuns:

Daca ai o problema care te framanta inainte sa te pui la somn in timpul somnului, mai exact cand visezi mintea prin vis incearca sa iti dea o rezolvare la problema ta pe baza informatiilor sau ale amintirilor stocate in subcontient, informatii care exista de cand te-ai nascut si de care tu nu ai habar.
Este posibil totusi ca tu sa te fi gandit la acea persoana inainte sa te pui la somn iar mintea ta ti-a furnizat anumite imagini, posibil amestecate si cu ceva fantezie.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca, in subconstientul tau, iti este dor de el si il vrei langa tine.
Chiar daca spui : "L-am uitat, nu ma mai gandesc la el", "Nu imi e dor de el", in adancul sufletului tot mai exista "ceva" pentru el, care din cand in cand, incearca sa iasa la suprafata. Si acel "ceva" iti apare sub diferite forme in visewinking.

| FuckTheSystem01 a răspuns:

Inseamna ca inca te gandesti la el..ca il iubestismug :*:* ^^