| RockableHu a întrebat:

Stiti...daca o fata place un baiat, iar acel baiat este mai mare cu un an iar cei doi nu se sufera unul cu altul...baiatul nu stie ca fata il place si vrea sa fie cu el, ce sa fac? Tare mult vreau sa-mi ajut prietena cu niste sfaturi sa nu mai sufere! Ca nici eu nu vreau sa ma bag, numai eu stiu pe cine place ea, sunt singura la care a spus. Si mi-e mila de ea, ca ar vrea ca si baiatul sa o placa. Ce sa fac? Cel mai bun raspuns are de la mine funda! Multumesc! Dau si vot!

Răspuns Câştigător
| AnonimaSecretá a răspuns:

Cel mai ar trebui sa devina prieteni apropiati, foarte apropiati, apoi totul vine de la sine happy

| RockableHu explică (pentru AnonimaSecretá):

Mda, dar nu se sufera! Si se jignesc reciproc

| AnonimaSecretá a răspuns (pentru RockableHu):

Atunci fata sa incerece sa nu mai faca asta sa plece de la ea si o sa simta si baiatul

| RockableHu explică (pentru AnonimaSecretá):

Nu poate, stiu ca par un pic prea miloasa acum, dar nu rezista fara sa-l vada