| octavian23 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare vecina mea este mai mare cu 2 ani ca mine eu avand 16 ani de ceva vreme de vreo 3 luni cam asa ma tot cheama pe la ia si eu o invit pe la mine imi spune tot felul de chesti si personale si mai putin personale are incredere in mine dar mai mult aduce vorba de lucruri ce apartin de sex oare vrea ceva tin sa precizez ca si eu as vrea sa mi-a trag cu ia ce as putea face s-o conving s-o facem

Răspuns Câştigător
| DraGutZUul a răspuns:

La pat cu ea fratewinking. Iti spun eu, o fata nu prea rezista tentatiei de a face sex laughing

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

De ce nu imi da si mie Dumnezu un asemenea noroc?

| Indecenta a răspuns:

Te sustin total, da-i bice dar nu te lasa atras mai mult decat un simplu act sexual. Foloseste prezervativul si ca preludiu vorbeste-i despre o fantezie pe care o ai tu.

| octavian23 explică (pentru Indecenta):

Mersi sper sa reusesc sunt putin mai rusinos de fel