| HabarnamJK a întrebat:

Bună TPU, am o iubita de la mine din clasa și vreau sa ii pregatesc o surpriza, o imbratisare d-aia romantica si un sarut... Ce spuneti? Sa mai adaug ceva?

Răspuns Câştigător
| NarcisIfrim a răspuns:

Niste trandafiri, si e suficient..niciodata sa nu faci greseala sa cheltui bani pe fete, ca poate vine unul cu bani mai multi si tu ti-ai cheltuit banii degeaba

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai este ok, daca vrei sa mai adaugi ceva... un cadou sau ceva, poti sa adaugi. Pana la urma, care este surpriza? Ca imbratisarea si sarutul, nu il faci mereu cu ea?

| HabarnamJK explică (pentru DoarBogdan):

Nup... Ne cunoastem din pandemie, gen. Suntem iubiti din pandemie, nu ne am mai intalnit...

| Sofer a răspuns:

E drăguț și asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i si o temă facuta de tine.

| DDenisa027y8 a răspuns:

Îi poti cumpara ceva dragut, o trusa cu machiaje, un tricou dragut (poti sa l personalizezi cu un citat sau orice), ori daca nu vrei sa te arunci asa mult din budget ul tau ii poti cumpara o cutie cu bomboane, ciocolata sau un buchet de flori