| Dei17MI a întrebat:

Am o iubita si ne-am despartit se ea imi da mesaje ma iubeste dar ramanem amici.Intrebarea e Ma mai iubeste?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Exclud varianta in care ea nu da doi bani pe tine. Sunt optimist, asta sunt eu.

Daca ti-a trimis un mesaj in care ti-a zis asta inseamna ca asa este.
Daca vrea sa ramaneti amici inseamna ca e greu sa aveti o relatie. Sunt multe obstacole, isi doreste altceva.
Nu degeaba se spune ca nu alegi de cine te indragostesti. Ea simte cu inima ca vrea sa fie cu tine dar ceea ce faci si spui tu sau ceea ce face si spune ea ii da de inteles ca ar trebui sa renunte, ca nu va merge.
Nu stiu de cat timp aveti o relatie, ce a presupus relatia, sunt informatii care m-ar fi ajutat mult.
Vorbeste cu ea si clarifica lucrurile. Cere-i un motiv.
Daca vrei sa fie iubita ta, spune-i ca nu accepti sa fiti doar prieteni. Si apoi nu o mai cauti deloc daca ea nu da niciun semn ca ar vrea sa reparati situatia ca sa fiti iar impreuna.

| Dei17MI explică (pentru Bacemi):

Am rezolvat-o m-a sunat si mi-a zis daca ii mai acord o sansa

| Bacemi a răspuns (pentru Dei17MI):

Super fain. Ai grija foarte mult la comunicare in relatia voastra. Mai bine previi decat sa combati. Nu lasa lucrurile sa se acumuleze. Dupa poate fi prea tarziu.

| Dei17MI explică (pentru Bacemi):

Relatia asta e de mult aproape avem 1 an si ceva

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa pare ca te iubeste inca

| Chαяtreux a răspuns:

Da-ti seama singur de asta. Noi nu avem de unde sa stim thinking Adica. doar pentru ca ti-a spus ca te iubeste asta nu inseamna ca asa si este. Sau invers, daca n-ar spune nimic, nu ar in semna neaparat ca nu te iubeste,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubeste daaaaaaaaaa, mergi pe la geam la ea, canta-i dragostea pe la ferestre.
Fa-i cadouri, trimite flori din ora in ora.
Sms-uri la fiecare 5 minute.
Scrie in fata blocului ei, mesaje de dragoste pe cativa kilometri.
S-o ceri in fiecare zi de sotie, chiar daca te refuza.
Incearca sa plangi in fata ei ori de cate ori ai ocazia, ca sa scoti la iveala latura ta sensibila.
Mult succes! pa!

| lavinutsa a răspuns:

Logic

| BlackDice a răspuns:

Prietene daca te-ar fi iubit nu v-ati fi despartit! intreaba pe cine vrei cand doi se iubesc mult de tot e exclusa varianta ca cei doi sa ramana prieteni!

| Mikiiiiiii a răspuns:

Ai putea sa o intrebi asta ar fi cel mai bine

| Licurici18 a răspuns:

Daca o fata cauta un baiat dupa o relatie. daca nu te iubea nu te cauta si iti dadea mesaje:*