| emyy31 a întrebat:

Buna tpu.am si eu o problema.de ceva timp ma tot cert cu iubita mea pentru ca mereu i-am vb urat si sapt trecuta am vb cu o fata la tel si i-am sp ca vreau sa ne vedem si iubita a aflat acest lucru si mi-a sp ca ne despartim ca i-am facut prea multe si ca nu ma mai iubeste si ca nu mai contez pentru ea.mie acum imi pare rau si am incercat sa o conving sa ma ierte dar sp ca nu poate.si ne-am despartit in seara aceasta.ea mi-a sp ca vrea sa ramanem prieteni si ca ii pasa de mine doar ca nu poate sa ma mai ierte.credeti ca mai sunt sanse sa ma ierte? eu o iubesc mult si imi pare rau pentru ce i-am facut dar nu ma crede.credeti ca ma mai iubeste daca a zis ca sa ramanem prieteni si ca ii pasa de mine? mai am vreo sansa sa ma ierte? scuzati categoria(avem 1 an si 5 luni de rel)

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca ea vorbea sa se intalneasca cu altul si tu auzeai, ce se intampla?

| tzus a răspuns:

1.nu ar sa te iertie.
2. daca ea facea acest lucru...vai vai ce gandeai
3. daca tot vrei s-o faci fa-o mai bine alta data
4. daca ai fi iubito nu ai fi facut asta
5. si stiai ca asta ar sa se intample...de ci nu vad de ce te plangi...pe viitor fi mai prudent

| Niko0o29 a răspuns:

Eu cred ca iubirea voastra mai merita inca o sansa deoarece totusi in acest 1 ani si 5 luni ati facut ceva impreuna adica chiar daca v-ati mai certat dupa v-ati impacat.
Si e ceva normal sa reactioneze asa ca doar tu ii spuneai ca o iubesti si ea te credea dar tu chemi o alta fata? cum vine asta? waiting
Daca incerci sa iti refaci greseala si sa ii arati ca o iubesti cu adevarat eu cred ca ea isi va da seama ca nu ar trebui sa se termine totul. normal ca poate nu o sa mai fie ca la inceput deoarece te-a iertat sa zicem dar nu o uitat ce ai facut.
Succes!

| Irἶηochka a răspuns:

Pai eu cred ca inca nu te-a uitat persoanele dragi tie nu se uita asa de repede si temboli ca v-ati intilnit un am si5 luni nu stiu fai si tu o surpriva mai ingeniosasa cerinduti scuze succes