| CasillasTH a întrebat:

Buna TPU.Am o mare mare problema, imi place de o fata foarte mult, pot sa spun kas mort dupa ea, suntem cei mai buni prieteni, mi-a fost colega d clasa 8 ani, parintii nostri se cunosc si sunt prieteni.Eu vreau sa ma komb cu ea, stie ks mort dupa ea dar nu stiu ce sa fac, daca ma komb ca ea si la un moment dat o sa ne despartim si nas vrea asta, spuneti-mi ce sa fac, de revelion o sa fim acasa la ea, spuneti-mi ce sa fac, cele mai bune sfaturi primesc funda. ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Cred ca cel mai indicat ar fi sa-i spui ca-ti place de ea...carei fete nu i-ar place o dedicatie chiar intre ani?
dar nu astepta sa-ti dea raspuns imediat.Laso sa se gandeasca pana sspune da...
La inceput poartate frumos cu ea, ca mai mult de doi prieteni buni.

9 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Vorbeste cu ea, invit-o la dans, si zii cumva ca ti-ar placea sa-ti fie prietena ca e f de treaba, mai rar asa fete gasesti, nu te gindi la ce poate fi daca va veti desparti, cine stie poate ea va fi sensul vietii tale si veti ramine impreuna pe veci, important e sa fiti fericiti, dar ce va fi mai tirziu nu mai conteaza happy

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Esti gaina sau un adevarat barbat?! raised eyebrows
Daca stie ca esti mort dupa ea, spune-i de revelion.ca,ai vrea sa fii cu ea. O iei undeva si ii spui. Vrei sa fii cu mine.
E foarte simplu.happy
Pwp.

Skillz

| Adryanna_1259 a răspuns:

Pai daca zici ca esti mort dupa ea fa ce iti zice inima... vorbeste cu ea si vezi daca simte la fel, incearca o relatie si daca va fi sa va despartiti candva puteti ramane prieteni desi chiar prieteni buni ar fi cam greu sa mai fiti... in orice caz succeswinking an nou fericit si sper sa te ajute sfatul meu big grin

| Agradável a răspuns:

Daca parintii vostri sunt prieteni e bine deoarece ei logic ca vor sa va vada impreuna ( stiu asta ca asa a patit un prieten de-al meu ) si cu atat mai bine. II spui ce simti pentru ea, ca o iubesti si sigur nu o sa va despartitiwinking bafta big grin

| Mic a răspuns:

Incercarea moarte nu are, asa ca, incearca si ai sa vezi ce va fi. Daca nu faci nimic mai tarziu o sa-ti para rau, deci, mai bine incerci decat mai tarziu sa regreti ca nu ai facut pasul pe care ti l-ai dorit. Si daca ai sa o vei la un momendat cu altul nu o sa regreti ca nu ai acut tu ptimul pas? Bafta

| Liviuuuuu a răspuns:

Deci, ca sa ii spui ceea ce simti, ia-o la un moment dat de la petrecere, duo intr-un loc linistit, in gradina de exemplu, prinde-o de maini si spune-i ca o iubesti:X

| dean a răspuns:

Asa sunt mort eu dupa una, care ne cunostem din copilarie si in ultimele luni numai cu ea umblam si stie ca imi place de ea dar nu vrea, cica sunt ca un frate ca un var. Bravo. Dupa raspunsul dat de ea, acum astept telefon de la fosta cu care am stat 4 ani si dupa o luna dupa ce ne-am despartit ne-am vazut doar odata cand am fost cu ai mei la ai ei de Craciun ca si ei sunt prieteni, a fost o legatura intre noi, dar ciudata, oricum scuze sa revenim la ale noastre! Pai sa-i spui ce simti, o chemi undeva unde sunteti singuri daca vrea e ok sau daca nu vrea ii spui ''hai ca stiu ca ti si tu la mine - nu te mai ascunde'', ''trebuie sa spunem lucrurilor pe nume pana nu e prea tarziu'', bafta si An Nou Fericit!

| zuzaa_7068 a răspuns:

Intra in discutie cu ea cumva si vezi cum faci sa aduci vorba de rev si vezi mai departe...thinkingbig grin

| Denissa1798 a răspuns:

Pai daca stie bca esti,, mort,, dupa ea e ft bine.Si daca sunteti si asa buni pr e si mai bine. Dar ti'as sugera sa nu te combini cu ea.Am patit ceva de genu. Daca sunteti prieteni, te combini cu ea si dupa aia va despartiti o sa-ti fie foarte foarte greu sa o uiti! Daca ati fi prieteni asa buni ar fi la fel ca si cand ati fi impreuna numai ca nu te saruti pe gura cu ea si chestii de genu asta. Sper ca te'am ajutat! Fundita?love struckbatting eyelashes