| CasillasTH a întrebat:

Buna TPU.Am o mare mare problema, imi place de o fata foarte mult, pot sa spun kas mort dupa ea, suntem cei mai buni prieteni, mi-a fost colega d clasa 8 ani, parintii nostri se cunosc si sut prieteni.Eu vreau sa ma komb cu ea, stie ks mort dupa ea dar nu stiu ce sa fac, daca ma komb ca ea si la un moment dat o sa ne despartim si nas vrea asta, spuneti-mi ce sa fac, de revelion o sa fim acasa la ea, spuneti-mi ce sa fac, cele mai bune sfaturi primesc funda.

Răspuns Câştigător
| Indian a răspuns:

Pei...eu zic sa vorbesti cu ea si sa ii spui ce simti. Daca stai cu frica ca te combini cu easi dupa te desparti, nu vei sti niciodata cum va fi si peste 2 ani te trezesti ca iti place tot de ea si ca regreti ca nu ai intrebat-o.Si daca te combini cu ea sa nu iti fie frica ca te paraseste pentru ca daca gandesti in felul asta chiar ca o sa despartiti.Curaj!

2 răspunsuri:
| Biiencutza_6492 a răspuns:

Chiar daca ai dat funda vreau sa te ajut rolling on the floor Pai chestia cu parinti e cel mai bine, daca parinti se cunosc si chiesti de astea totul o sa fie mult mai usor, pentru ca parinti ei deja te cunosc pe tine si stie ce fel de baiat esti si o sa te lase sa iesi cu fiica lor, iar eu cred ca daca o sa va intelegeti bine nu aveti de ce sa va despartiti!