| anonim1367890 a întrebat:

am o mare, mare problema. M-am certat cu iubitul meu. Acum ma roaga sa ii arat ca il iubesc asa cum facea si el cu mine, adica imi scria dedicatii amuzante. Eu nu stiu cum sa o fac in acelasi mod, adica el este rocker si as vrea sa ii scriu ceva care sa ii atinga coarda slaba si sa il impresioneze. Va rog, spuneti-mi cum as putea sa o fac. Urgeent! Dau funda! :X

Răspuns Câştigător
| JayMeatSucks a răspuns:

Si eu sunt rocker, deci incearca sa ii trimiti o melodie rock, mai de dragoste, s-ar putea sa mearga, succes happy

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu dedicatii de genul asta doar arati ca iubesti.Dar nu iubesti.Cred ca nu te iubeste. Vrea doar sa il faci sa se simta bine.

| Danysan a răspuns:

Fa-i o Dedicatie.

| chazz a răspuns:

Asta e vrajeala nu "cuceresti" prin poezii. Eu zic sa-l lasi