| Fllorrycyka a întrebat:

Buna TPU.am o mare nelamurire.cum cuceresc un baiat care are prietena? el este cu mine in clasa iar iubita lui este cu un an mai mare.ne intelegem bine, sta chiar in fata mea.imi place de el mult. ei sunt impreuna de aproximativ un an dar din cate am observat el nu o iubeste asa cum il iubeste ea.nu stiu ce sa cred, ce sa fac. nu-mi place sa ma bag intr-o relatie si nici nu am de gand sa fac asta in relatia lor dar imi place mult de el.in schimb nu sunt sigura ca el o iubeste.se poarta frumoas cu toate fetele, le pupa, le cuprinde. ce e in plus la iubita lui e ca o saruta. va rog ajutati-ma, am nevoie de un sfat. fete, baieti, nu conteaza. nu va bateti joc, e ceva serios.cum sa fac sa fie al meu? sa astept pana se despart ei? please help! multumesc dau fundita.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Eu cred ca o place f mult pe prietena lui.
si daca tie nu ti-a dat niciun semn nai nikio sansa. Plus k daca zici ca se da la toate fetele nu e un b serios.
nu astepta sa se desparta ei lasa-i in pace cautati un b de trebuie
oricum relatia ta nu el nu ar dura pentru totdeauna si ai suferi mai mult decat suferi acum cand nu il ai.
mergi mai departe stai cu pr tale iesi afara cunoste lume noua fa ceva ce iti place mergi l tara in parc fate mai buna mai frumoasa SI FI FERICITAhappy.

| gabriela1997 a răspuns:

Eu zic sa fii tu tot asa cum esti pana acum, si sa fii alaturi de el la orice, sa fii un bun prieten...

| HeavyStar a răspuns:

Cerei nr de tel...id de mess. ce are el vorbeste cu el
spune-i ce simti si vezi ce va zice elhappy
sper ca te-am ajutat THUMBS UP!