| Frumystefy a întrebat:

imi place mult de un baiat, dar el imi spune ca sunt doar smpatica...
Nu stiu ce sa fac ne intelegem f. bine, dar daca nu ne vedem nu prea comunicam.
Please help my!!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Invita-l mai des sa va vedeti, da-i semnale ca il placi, cand sunteti numai voi doi intr-un cadru mai romantic lipeste-te usor de el. Daca nu reactioneaza, din pacate nu te place asa cum ai vrea tu si nu ai ce sa faci. Nu poate avea sentimente la comanda.

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Inseamna ca nu vrea sa treaca la etapa urmatoare, macar nu se foloseste de tine si de sentimentele tale, asa cum o face un alt utilizator de pe acest site... Asa ca, lasa-l, daca nu vrea, nu vrea. E el singurul baiat din lumea asta?! Clar ca nu! deci : "Next!"

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti doar simpatica atat, nu il atragi nu il interesezi, punct ti-a spus intr-un mod subtil sa il lasi in pace, impacate cu ideea si treci la urmatorul, timpul e scurt

| KinoAndreea a răspuns:

Exact, fa-l sa isi dea cumva seama ca tu il placi, arata-i cumva asta si vezi daca raspunde la flirt-arile talewinking

| ZAsiral a răspuns:

Daca iti spune ca esti " doar simpatica " las-o balta! Daca te place face pe dra*u-n patru si iti arata!