| Alexutzaaaaaaaaaa a întrebat:

am o mare problemastraight faceam stat cu un baiat o luna si 2 saptamana, dupa care ne-am despartit pentru ca el...ma lasat pentru o fata de la a 8,|mentinoez ca eu st a 9 acum sta cu ea de 5 luni si el vrea sa stea si cu mine si eu am acceptat...straight facenu stiu cum sa procedez in situatia asta ii vad merew impreuna si eu tin ft mult la elstraight facesi din asta am acceptat,((chiar nu stiu ce sa faccryingam nevoie de sfaturi va rogg!cryingfundastraight faceva pup!happy

Răspuns Câştigător
| darkacvilla a răspuns:

Salutare Alexandra,

Baiat fiind inclin mai mult sa cred ca vrea sa fie cu amandoua pentru ca ea e o distractie iar tu esti acolo mereu cand are el nevoie. Chiar daca te-ai supara ti-ar trece si vei fi din nou acolo - langa el. E un fel de comoditate nicidecum iubire pendtru amandoua. Un baiat nu poate sa iubeasca in paralel 2 fete, ( cu parere de rau iti spun ca ) una este iubita - ce-a de care-i place si cea de-a doua este mantia de vreme rea. sad Am fost sincer pentru ca vreau sa intelegi exact cum sta treaba si sa nu-ti faci iluzii. In locul tau l-as pune sa aleaga si cum din descrierea ta, ea va fi cea aleasa eu te-as sfatuii sa-ti indrepti increderea si sentimentele spre cineva care chiar te cel putin respecta. Uitandu-te in jurul tau vei vedea ca sunt multe persoane care-ti fac cu ochiul chiar daca nu le vezi tuwinking! Trust me pls!

Mult spor si ai grija de tine,
Andrei

| Alexutzaaaaaaaaaa explică (pentru darkacvilla):

Multumesc...chiar e adv ce ai zis si....ms pentru sfaturi chiar aveam nevoiehappy

| Alexutzaaaaaaaaaa explică (pentru darkacvilla):

La`m pus sa aleaga si a ramas cu minee:X:X:X:X:X

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru_Bucur_1993 a răspuns:

Din punctul meu de vedere acest baiat isi cam bate joc de tine, deoarece daca chiar tinea la tine nu te lasa pentru alta fata. Iti sugerez sa incepi sa-l ignori si sa-ti gasesti un iubit care te merita cu adevarat.happy

| dany3lmihnea a răspuns:

L-ai pus sa aleaga, te-a ales pe tine...cati ani are? oricum asta e doar joaca, iubire, sentimnte, poate doar tu sa ai, el nu, adica, ce sandwich sa mananc 1 sau 2 indiferent cu ce e unu sau al 2lea, in tot deuna va proceda la fel, v-a tot alege si daca te-a lasat o data o va face din nou, acum stie, nu-i e frica, nu am spus nimic din rautate sa stii, sunt persoane simple care nu stiu mai mult decat cel sau cea de langa si cele complicate care "zboara". esti cu el acum, perfect dar sa nu ai iar o problema:-p.

| andreiandrei1 a răspuns:

El nu poate sa fie cu amandoua in acelasi timp intr-o relatie adevarata. Ori il intrebi pe cine alege, ori ii dai papucii.Cred ca ar fi mai bine a 2-a varianta, pentru ca baiatul ala nu cred ca are sentimente.Imi pare rau.