| CorinaEm a întrebat:

TPU! Am o mare problema: Imi place foarte mult de iubitul surorii mele. A venit din America acum 2 zile cu el sa-l prezinte familiei, are 25 de ani si este negru. Imi place foarte mult de el si am observat ca si lui pentru ca ma privea insistent! Cand am ramas singuri nu ne-am putut abtine si ne-am sarutat. Eu nu stiu ce sa fac. Tin la sora mea dar sincer il vreau! EI pleaca in 2 saptamani inapoi. Ce ziceti, sa ma pun pe treaba?

63 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Ai sa-l ai, nu-i nimic de spus dar tine cont ca sperma are aceeasi culoare ca si singele vostru de altfel.

| CorinaEm explică (pentru harciog):

La ce te referi? big grin

| RetardedRacoons a răspuns (pentru CorinaEm):

Iti spune intr-un mod mai subtil ca esti o jigodie. Sunt unele lucruri care nu se fac.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Cred ca acest raspuns e singurul in care am fost de acord cu tine.Aia vrea o p*** de aia de negrotei s-o sature pana in maduva matelor.Dar zdreanta tot zdreanta ramane.

| mona a răspuns:

Pai daca il vrei, il poti avea pentru 2 saptamani, timp in care pentru el vei fi doar distractie si atat, daca avea ceva sentimente pentru tine o lasa pe sorata si te invita in America dar tine cont ca aici legatura tine si sora ta se va deteriora pentru ca nimeni nu e de acord sa fie luat drept fraier la faza asta, sincer de il vrei? pentru ca se spune de negri ca sunt buni la pat? daca chiar iti doresti o aventura cu unul ca el, gasesti si in Romania veniti la studii

| VadTot a răspuns:

Imagineaza ti ca ai un iubit la care ti foarte mult iar sora ta ti l va lua? Cum vei reactiona cum te vei simtii? De castigat va avea doar el! si de pierdut ve ti avea amandoua!laughing))

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Cum ziceai mai sus, tu vrei ceva serios si sa pleci cu el IN LOCUL SURORII TALE. Daca ala, venind sa o vada pe sora-ta, s-a sarutat cu tine, fa tot posibilul si incearca sa fii cu el, din ce scrii acolo aveti amandoi caractere de doi bani, infecte, si tu si el, sunt ferm convinsa ca va potriviti perfect. Si sora-ta poate chiar merita ceva mai bun.

| sandra2012 a răspuns:

Ce i-a facut surorii tale (adica faptul ca te-a sarutat) iti poate face si tie intr-o buna zi cu altcineva. Ar trebui sa iti dai seama ca nu poti avea decat o aventura cu el. Si e pacat in primul rand eu te sfatuiesc nu numai sa il trimiti chiar tu la plimbare dar sa ii spui si surorii tale " ce are la usa", daca intr-adevar tii la sora ta. Pentru o placere de moment strici multe.

| Dumnezău a răspuns:

Ia uite-le,ma! Voi n-aveti pic de onoare,ma? Va injunghiati pe la spate surori si familie,pentru o bucata de carne intre labii?! Tare-ti mai place si tie madularu' exotic! Nu merita sa pui la bataie tot ce ai pentru o ***, asta, in mod normal, dar la tine, nu vad unde ar fi problema, cred ca iti e si in gene cumva.

| kyGirL a răspuns:

Wa wa deja aici suntem in inima nu respecta regulilaughing)
Pai as zice sa iti vezi de treaba ta si sa nu te pui rau cu sorata...totusi pana la urma tot la familie te intorci asa ca...Dai viteza aluia:-p

| Rebecca009 a răspuns:

Ai reusit sa-l agati! Bravo! Sunt mandra de tine laughing

| CorinaEm explică (pentru Rebecca009):

L-am așteptat ceva, dar merita! laughing

| DinaTina a răspuns:

Avand in vedere ca e negru eu zic sa te pui pe treaba, cine stie cand mai ai o ocazie ca asta, o sa merite din toate punctele de vedere. Si stai linistita in privinta surorii tale, daca el s-a dat la tine inseamna ca nu o iubeste. Multa bafta sa imi zici cum merge.winking

| CorinaEm explică (pentru DinaTina):

Cred ca ești singura de acord cu mine. Înseamnă ca mă intelegi.

| MauiStatue a răspuns (pentru CorinaEm):

Nu e vorba ca e de acord cu tine ci e ca tine. laughing Treaba ta, fato, dar iti ranesti sora, pentru un negrotei si pe astia ii gasesti la fiecare colt de strada.

| Tynnna a răspuns:

Sincer, parerea mea este ca ii faci un rau surorii tale degeaba. Pentru doua saptamani in care sa te simti bine, pur si simplu nu se merita. Iar el se vede ca este neserios pentru ca daca o iubea pe sora ta avea bunul simt sa se abtina. Eu zic sa ii marturisesti ei ce s-a intamplat, s-ar putea intampla si cu alte femei si ar fi pacat ca ea sa traiasca cu un om ca el. Fiind sora ta, o sa te ierte. Dar nu fi egoista, trebuie sa fii de partea familiei, nu sa o "joci" pe la spate. Urat

| CorinaEm explică (pentru Tynnna):

Eu nu am de gand sa raman cu el doar pentru 2 saptamani! Vreau sa fie ceva serios, poate sa plecam impreuna.

| Tynnna a răspuns (pentru CorinaEm):

Gandesti departe. il cunosti de doua zile si pentru el esti totusi doar "cealalta". Poate e un player si a vrut sa se joace putin si cu tine. ehh, americanii astia... poate nici nu o sa renunte la sora ta si daca o sa renunte, ai dovada clara ca ai putea pati si tu la fel, adica ii poti prezenta o prietena si dupa doua trei zile sa stai cu teama ca te inseala cu ea. sa stii tu ca nu tot ce zboara se mananca. Nu te supara ca te intreb, ce varsta ai?

| CorinaEm explică (pentru Tynnna):

Sunt majora. Tocmai am aflat ca o sa ramanem singuri deseara. Ce ziceti sa alunec la el in camera? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru CorinaEm):

esti majora o pu......sca si cureaua lata, he heeeeee, ai 14 ani si-ti fuge mintea cu sorcova

| CorinaEm explică (pentru anonim_4396):

Nu ma intereseaza ce varsta crezi tu ca am... Parerea ta nu conteaza pentru mine.Eu tin cont doar de raspunsurile seriose... Daca tot nu ma crezi de ce imi mai urmaresti intrebarea?

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

O fi pe TPU vreun negru? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CorinaEm):

Http://www.tpu.ro/......n-raspuns/
eu cred ca esti un masturbagiu notoriu, care-ti curg balele la orice raspuns primesti

| Tynnna a răspuns (pentru CorinaEm):

Tu nu vezi k toti te iau la misto? eu iti spun sa nu faci asta si tu ma intrebi daca ar fi o idee buna sa te duci sa ti-o tragi cu el? esti o cauza pierduta! se vede din raspunsurile de la profilul tau ca ai o slabiciune pentru negri si nu mai vezi dincolo de culoarea pielii. brovo tie, creier zero, loialitate fata de familie -1! mi-am mai si pierdut timpul cu tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Da eu ce sunt?

| Azµre a răspuns (pentru Tynnna):

Lol nici nu avea rost sa-i tii morala rolling on the floor oricum nu o sa inteleaga nimic si din cate cred eu e un ***!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tynnna):

asa Tynna, da-i peste bot kiss, stie ca eu sunt din Africa si isi bate joc de sentimentele mele crying

| Tynnna a răspuns (pentru Azµre):

Mda...pai chiar ca nu avea rost oh go on

| Tynnna a răspuns (pentru anonim_4396):

Ii dau, ca merita! :* si de unde stie ca esti tu din Africa? laughing

| Azµre a răspuns (pentru Tynnna):

Mda urasc cand se intampla asa pe TPU at wits' end

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tynnna):

i-am dat detalii despre mine si am rugat-o sa inceteze cu asemene afirmatii deoarece, chiar daca nu romneste bine, imi dau seama cind este vorba de misto

| Tynnna a răspuns (pentru Azµre):

Da...hey, da' noi suntem Toti Pentru Unul; trebuie sa ajutam acolo cu un sfat, o injuratura, alea alea rolling on the floor) eu una ma uit la alte intrebari de la profilul ei si mor de ras, nu alta.

| Tynnna a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai altadata sa tii minte sa nu mai dai informatii despre tine pe site-uri din astea.winking

| Azµre a răspuns (pentru Tynnna):

Te uiti la intrebare cu 3 rolling on the floor sa vezi raspunsuri acolo ....Se intampla o pl... trei de fapt rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tynnna):

aveti dreptate voi romani cand ziceti buna ziua ai dat belea ti-ai capatat laughing

| Tynnna a răspuns (pentru Azµre):

Am vazut laughing)))

| Tynnna a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ca acum vad... asa e, sa stii.

| CorinaEm explică (pentru anonim_4396):

Cand am vorbit noi ma? Eu stiu ca simti nevoia de afirmare dar gandeste putin si voi cei care il credeti: daca nu intelege romaneste bine de unde stie de expresia aia "cata puscarie are in ea" :-J Isi bate joc de voi laughing

| CorinaEm explică (pentru Tynnna):

Iar tu, Tynna ...sincer imi pare rau pentru tine. si pentru ca il crezi pe acest pacalici! laughing eu nu am vbit in viata mea cu el

| anonim_4396 a răspuns (pentru CorinaEm):

crezi ca nu am colegi pe linga mine care sa ma invete jargoanele voastre?

| Tynnna a răspuns (pentru CorinaEm):

Ee...lasa draga ca poate eu nu il cred, am tras si eu concluziile mele despre el, asta nu inseamna ca nu trebuie sa fac conversatie. In rest, de ce iti pare rau pentru mine?

| inimioaremov a răspuns (pentru Tynnna):

Sunt total de acord cu tine, Tynnna. Una e sa ii faci una ca asta unei prietene, alta e sa ii faci asta propriei tale surori! Cum crezi ca se va simti cand va afla ca nu una ci doua persoane in care are incredere au tradat-o in felul asta? Parerea mea este sa ii marturisesti surorii tale ceea ce simti pentru prietenul ei si sa ii spui ce s-a intamplat intre voi doi. Nu are rost sa stea langa un baiat care nu o respecta. Crede-ma, o sa fie mai bine pentru amandouahappy Te va ierta daca vei fi sincera cu ea si cu putin noroc isi va expedia prietenul inapoi in America si o sa scapati amandoua de o grijahappy Sper ca vei lua decizia corecta si vei pune familia inaintea unei idile trecatoare care, probabil, nu are nici un viitor.

| Tynnna a răspuns (pentru inimioaremov):

Si nici macar unei prietene nu se face asa ceva. imi pare rau pentru sora ei. se pare ca ei nu. are planuri sa plece cu el in locul surorii ei. nu are minte deloc..ehh. ma bucur ca esti macar tu de acord cu mine ca ea....nici gand

| CorinaEm explică (pentru Tynnna):

Nu am minte deloc? Nu ți se pare ca ar trebui sa mă cunoști ca sa afirmi asta?laughing Oricum am discutat cu el si ne-am dat seama ca este ceva reciproc. Așa ca nu vad problema! Ea merita asta... O sa vadă ea cu cine s-a pus. Se pare ca ne-am găsit. O vom juca pe degete pana va ceda. După o sa vedem ce o sa facem. O mai compatimesti acum? Sau imi dai dreptate?

| Tynnna a răspuns (pentru CorinaEm):

Bine, ai dreptate. nu te cunosc. Poate si sora ta o fi vreo rautate de fata si nu o iubesti. insa trebuie sa admiti ca, in general, astfel de fapte nu sunt ok deloc. daca zici tu ca ea merita asta..treaba ta thinking nu am de ce sa iti dau dreptate deocamdata pentru ca nu mi-ai spus de ce merita asta, ce ti-a facut? i-ati spus de planurile vostre?

| inimioaremov a răspuns (pentru Tynnna):

Asta e.Pana la urma e decizia ei. Daca e corecta sau nu ea va afla mai tarziu pe pielea ei.

| CorinaEm explică:

Rezist, stai linistit! N-ar fi primul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nebuno tu! ai dragan numai la negrii? poate fi si alb numai ca trebuie sa stingi lumina, cata puscarie are gagica in ea laughing

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Taci mah ca daca e negru nu mai da de ea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de capul tau! rolling on the floor Si tu le vorbesti altora despre ce e si ce nu e normal, despre faptul ca "nu o duc prea bine". Contul tau e o distractie pentru mine.

| RetardedRacoons a răspuns:

Nu va mai bateti capul, e doar un troll obosit.

| Nayuky a răspuns:

Na.ce oamenilaughingce maie de raspuns? e clr NUUU te apropia de el si spune-i surorii tale ce s-a intamplat..sa il trimita de unde a venit..nu o merita, e un afemeiat probabil.Cum sa-i faci asta surorii tale? laughing poftim ce oamenilaughing

| benga94 a răspuns:

Parerea mea, tu crezi ca surori gasesti la tot drumul? nu se face asa unei prietene dar pai surori tale? Sau terminat baieti si tu ai ramas nemaritata? Stai linstita ca baieti gasesti citi vrei, las-o pe soara ta in pace si nu ii mai da atentie la negru, lui iar place sa va frece pamindoua, dar nu-i devina cine vrea sau incearca e devina cine ridica coada!

| Tynnna a răspuns (pentru benga94):

Buun, bun raspuns!

| PsihinG a răspuns:

Cu siguranta tipul e cam "fustangiu", problema e ca tu o sa-ti "injunghii" sora pe la spate iar cand v-a afla nu stiu daca vei te vei mai putea uita in ochii ei. Oare merita?

| PsyhoWoman a răspuns:

Eu zic ca e vai si amar de capul tau daca ii faci asta surorii tale..plus ca daca te-a sarutat e un vai si amar de baiat [fustangiu cu diploma] nu poti sa-ti tradezi sora in halul ala! straight face sunt mari! daca vroiau sa se casatoreasca :O:Olaughing? o doamne.lol straight face lasa-i frate in pace

| MauiStatue a răspuns:

Daca tu salivezi dupa el si nu te poti abtine, baga mare. Sau mai degraba, bag-o tare-n tine. rolling on the floor
Mai bine fa-ti planul cum sa te impaci cu sora-ta pe viitor.

| alexion2000 a răspuns:

Pai nu deci fii atenta! mai intai ii faci sa se desparta de exemplu ii zici ceva despre sora ta si dupa il convingi cumva sa nu se mai mute ii zici ca ti mult la el si chestii din astea si asea veti fi impreuna tot timpul big hug

| Tynnna a răspuns (pentru alexion2000):

Tu glumesti, nu?

| mona a răspuns (pentru alexion2000):

Halal raspuns iai dat...gandeste inainte de a scrie, cati ani ai? nu te gandesti ca negru ala e dornic numai de o aventura in care fata i cade in plasa si nimic mai mult?

| MauiStatue a răspuns (pentru alexion2000):

Ce vise ai si tu, el vine din America cu o iubita de mana, se saruta cu sora iubitei sale si tu crezi ca el vrea casa cu pustoaica asta.

| Bianca0Stefania a răspuns:

Da

| HotGHot a răspuns:

Spune-i surori tale ca il placi si poate rezolvi ceva big grin