| pUphyK a întrebat:

Deci imi place un tip, as vrea sa-i fac o surpriza ceva pe scari la bloc, dar nu stiu ce... imi da cineva o idee cum sa i zic ca-mi place de el... vreau ceva deosebit.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E simplu: pui ata de pescuit, ulei sau ceva sa alunece. Ala moare si tu te duci la puscarie. Ai rezolvat doua probleme laughing

| Jozefina a răspuns:

Parerea mea este sa nu faci nimic ca in caz ca el nu te place o sa ramii dezamagita,mai bine iai face ochisori sau pur si simplu ai intra intr-o discutie pina el te va invita la un ceai sau la o plimbare,,lasa-l intai sa-i placa lui dde tine apoi zii, de fapt pina la urma e alegerea ta dar sfatul meu e sa nu faci nimic pe scari ca asta e ceva copilasc, viata nu e ca in filme scumpa mea.succes!

| pUphyK explică:

N-am curajul sa-i zic in fata si lui ii plac surprizele'

| SorinExtreme a răspuns:

Nu o sa vrea nimic... uitate in ochi lui si dai un pup :Xwinking