| Lil2828 a întrebat:

Buna TPU.Am o mica intrebare.Ce pot sa vorbesc cu un baiat pe facebook? Nu prea stiu ce sa il intreb sad Va rog sa ma ajutati.Despre ce sa vorbim si ce sa il intreb? sad Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Şi_Atât_Andu_1994 a răspuns:

Nu, nu fa nici o prostie. Cel mai simplu mod, spune-i un "Buna" pe Facebook, daca iti raspunde continua conversatia si date interesata de el, daca nu iti raspunde e clara treaba.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intreaba-l ce parere are el despre tine!

| Lil2828 explică (pentru neutrino):

Si altceva? :-s

| neutrino a răspuns (pentru Lil2828):

Pune-l sa-ti povesteasca despre ultima lui carte citita.

| Lil2828 explică (pentru neutrino):

Altceva? Mai interesant... sad

| DurexBun a răspuns:

Intreba-l ce te intereseaza la el...

| Georgian_Tatar_1986 a răspuns:

Nu e greu sincer, traba doar sa saluti intreaba`l daca cumva deranjezi incearsa sa-l cunosti etc