| Sweet001 a întrebat:

batting eyelashes Am o poveste destul de lunga, sper sa puteti sa ma ajutati cu cateva sfaturi puppy dog eyes Acum 3 ani si ceva am stat 2 seri cu un baiat (el fiind primul meu prieten) iar dupa vreo 2 saptamani nu am mai dat de el, intr-un sfarsit am dat de el si am continuat sa iesim cate o seara, doua sa stam impreuna (cat statea cu mine era asa dulce si adorabil). In fine sa nu mai lungesc povestea....au trecut 3 aani si el tot nu inceteaza sa ma sune, sa ma cheme afara, am fost de 3 ori chiar si la el...Voi ce intelegeti din comportamentul lui? Eu chiar cred ca tine oarecum la mine o data ce se intoarce mereu thinking
P.S.: Il iubesc sad Dau funda celui mai detaliat si concret raspuns! Va rog ajutati-ma puppy dog eyes3

6 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Deci suntem si sunteti tineri. Ii place si de aceea, si de tine. Cum se zice " lumea e plina de flori - fete frumoase, iar albina - el, trebuie sa le polenizeze pe toate.
Nu stie inca ce inseamna iubirea. Ii place de mai multe si nu se poate hotari, sau nici nu are de ce, pentru ca le schimba. Ce sa intelegi? Ca te place si pe tine, si pe X si pe Y. Deci nu stiu ce ar fi de explicat aici... doar ca, sunteti adolescenti!

| Alcyon a răspuns:

Cati ani aveti? Cred ca sunteti foarte tineri amandoi. La varsta asta, tinerii sunt destul de instabili. Ba le place de una, ba de alta si vor sa experimenteze. Nu te entuziasma prea mult, ca s-ar putea sa ai de suferit. Evident, nu stie ce vrea si e destul de imatur.

| Sweet001 explică (pentru Alcyon):

Pai el are 17, iar eu 15. Stiu suntem adolescenti si suntem instabil dupa cum ai spus si tu...thinking

| AndraAndrutsa121 a răspuns:

Este normal ca te iubeste si tine la tine, altfel nu te mai chema afara si toate astea. + Daca nu te placea probabil nu ar fi acceptat intr-un fel sa vi la el acasa... Daca e de treaba si te respecta nu rata sansa sa ii marturisesti ce simti si, daca el nu simte la fel nu este cazul sa fi trista, macar nu iti faci sperante false...
Ps: Incearca happy

| Sweet001 explică (pentru AndraAndrutsa121):

Stie tot ce simt pentru el i-am spus de cate ori am avut ocazia, dar in tot timpul asta el a avut si prietene (iubite) si tot nu ma lasa thinking

| AndraAndrutsa121 a răspuns (pentru Sweet001):

Hmmm... Probabil tine mult la tine, mai mult decat la fostele