| Anname a întrebat:

Am o prietena care se numeste Miruna, ea zice ca este indragostita de un fost prieten de.al meu cu care a fost recent 2 zile,( doar 2 zile pentru ca acel baiat i. a marturisit ca nu simte nimic pentru ea...si cam atat) Prietena mea are 15 ani si nu e normala! Acum ceva timp mi-am scris pe mana numele unui baiat pe care il iubeam si ea m. a ajutat sa trec de depresie si acum regret din tot sufletul ce am facut si am reusit sa realizez ca duceam o foarte mare lipsa de creier! Acum, Miruna tot se zgarie pe mana cu penita unui stilou care nu mai merge si un compas, eu impreuna cu 2 fete am incercat sa. i "confiscam" acele obiecte insa fara noroc, am incercat sa. i explic cat regreu eu acea zi si tot nu intelege ( mentionez ca mi. a ramas cicatrice.si e foarte vizibila) asa ca: Cum pot sa. i explic ca e ceva temporar? Cum pot sa. i deschid ochii? imi e prietena si nu vreau sa treaca prin ce am trecut eu si nu mai doreste sa vorbeasca cu mine sau cu celalalte 2 fete cu pretextul ca nu o intelegem

Răspuns Câştigător
| Wildie a răspuns:

Sper ca o sa-si revina. Spune-i ca daca lui nu ii pasa de ea, ei de ce sa-i pese de el?>Nu stiu ca n-am mai rezolvat astfel de probleme