| floriiflo a întrebat:

Acum 2 luni am avut un contact sexual, de atunci mi-a venit menstruatia de 2 ori, luna aceasta intarzie.E posibil sa fiu insarcinata? Este tarziu sa fac un test de sarcina?

2 răspunsuri:
| Denly a răspuns:

Eu stiam ca daca ai facut sex si inti vine menstruatia dupa nu mai ai cum sa fii insarcinata. Doar daca dupa sex nu iti vine deloc.

| NUAMR a răspuns:

Daca iti vine menstruatia de 2 ori in aceeasi luna atunci e normal sa nu iti mai vina urmatoarea.Si daca ti-a venit dupa ce ai facut sex, nu, nu esti insarcinata.