| anonim_4396 a întrebat:

am o problema. Anul acesta am avut lungimile menstruale așa : 29 de zile, 23, 28, 29, 27,31,26,28 din Ianuarie pana in August. Ultima menstuatie a pornit in 1 August pana in 5 August, am avut contacte sexuale protejate in data de 10, 11, 12, 14,17,18,18,22 August, dar in data de 26 August am avut un mic contract neprotejat, dar nu s-a terminat in mine, i-am făcut un oral la sfârșit care nu a durat așa puțin și atunci și-a dat drumul și mai ales ca era a26 a zi de ciclu, ceea ce ar însemna ca nu mai eram in perioada fertila. Astăzi e a 31 zi de menstruație, la fel am mai avut in Iulie întârziere din asta și ca sa fie ca luna aceea ar trebui ca mâine sa îmi pornească menstruația, dar presimt ca nu va începe. Mi-e frica și nu știu ce sa fac, test de sarcina e prea repede cred... ce credeți? Ce sa fac? Fără comentarii răutăcioase sau ceva de genul acesta. Mulțumesc!

8 răspunsuri:
| Stegman a răspuns:

Nu esti gravida stai linistita ✌ foloseste incontinuare prezervativul. Bafta

| Inutarh a răspuns (pentru Stegman):

Sper... dar atunci de ce nu mi-a venit menstruația?

| Stegman a răspuns (pentru Inutarh):

Pentru ca esti stresata, sau ai vreo raceala, sau mai intarzie un pic. Cu ce vrei sa ramai gravida? Cu aeru? Daca spui ca si a dat drumu in prezervativ si l ai si controlat, e clar ca nu esti gravida. Fa incontinuare cu prezrvativul si esti in siguranta, dar fara stres.

| Inutarh a răspuns (pentru Stegman):

Așa sa fie.dar tot mi e frica

| Stegman a răspuns (pentru Inutarh):

Daca iti e frica nu mai fa sex? Si mai ales scarboşenia aia de sex oral. Nu stiu cum va pacalesc baietii sa i le sugeti ****. Pe acolo iese pipi, sperma. Mai ales sa il lasi sa si dea drumu in gura, care gura e sfanta. Sigur esti mica de varsta, de te a prostit. Da ma rog, asta e o paranteza, tu poti sa faci ce vrei, e corpul tau, viata ta, faci cum vrei si ce vrei este fix alegerea ta, tu o sa raspunzi pentru faptele tale. O zi frumoasa sa ai.

| Inutarh a răspuns (pentru Stegman):

Nu sunt mică de vârsta, si sunt cu el împreuna de un an aproape
Asemenea!

| Inutarh a răspuns:

Și vreau sa mai zic ca ma dureau și sânii înainte de aproape orice menstruație, și zilele astea m au durut, dar menstruația nu a venit inca

| Inutarh a răspuns:

Și vreau sa mai zic ca ma dureau și sânii înainte de aproape orice menstruație, și zilele astea m au durut, dar menstruația nu a venit inca
Iar prezervativele le am verificat și erau in regula toate, nu s au rupt, și oricum nu își dădea drumul in mine nici cu prezervativ