| Marianacau a întrebat:

Am o problema de natura sentimentala și as avea nevoie de ajutor! Deci fiți atenți: eu aveam crush pe un baiat dar nu aveam curaj sa ii dau mesaj. Și intr-o zi mi-am facut curaj și i-am scris ceva. Apoi a vorbit in ziua respectiva. In următoarea zi mi-a dat el mesaj și apoi am mai vorbit putin. După aceea nu am mai vorbit ceva timp și apoi eu i-am dat iar mesaj și am vorbit putin, iar el m-a invitat in oras. Eu atunci nu puteam și i-am spus lucrul asta, și de atunci nu am mai vorbit. Eu i-am dat mesaj, dar el mi-a dat seen. Care credeti ca este problema? Credeti ca mai este vreo sansa?

4 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Dacă te plăcea, trebuia sa înțeleagă ca a intervenit ceva și nu ai putut sa ieși in ziua respectiva. Nu mai insista happy

| Violleta2022 a răspuns:

Problema este ca te crede neserioasa si nu mai vrea sa aiba de aface cu tine.
cand tu ai fost cea care l-ai contactat si apoi i-ai refuzat invitatia, cu o scuza oarecare, l-a dezamagit pe baiat si acum nu mai are chef de tine.
Sanse? la ce?
Chiar nu-ti este clar, ca nu este interesat de tine?

| Andreeush a răspuns:

Nu era interesat de tine.
Nu mai insista.

| Tetetetetetetetetetetteteteretetwrwrw a răspuns:

Dacă te plăcea trebuie să înțeleagă.el a crezut că nu vei vrea să ieși cu el