| DeniiLov3 a întrebat:

Buna TPU.
Am o problema fff grava dau 1000 de funda pentru cel mai bun raspuns.
Deci sunt cu un baiat de mult timp...1 an.
El ma iubeste fff mult si imi demonstreaza tot timpul si eu am tinut la el ff mult. Pana cand s-a intors fostul...Pe care nu am incetat nici o clipa sa il iubesc inca in iubesc.
Acum nu mai simt nimic pentru actualul si as vrea sa ne despartim...Nu stiu cum sa ii zic sa nu il ranesc.Nu vreau sa sufere pentru ca totusi inca tin la el ganditi-va e un an.
Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Kopylas a răspuns:

Eu zic sa il inviti laun suc sau undeva in oras si sa incerci sa ii explici toata situatia exact cum ai descriso si aici si daca te iubeste va intelege dar oricum va suferi...
succes si daca vrei sa mai vb uite id meu de mess bebebkm2000 tongue

6 răspunsuri:
| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Hmm. nu stiu ce sa zic, u vrei sa renunti la el pentru ca s`a intors fostul? cam aiurea. Gandeste`te putin doar cum o sa se simta actualul ca vrei sa "ii dai papucii" pentru ca s`a intors fostul, el de fapt o sa inteleaga ca pe el nu l`ai iubit niciodata. gandeste`te ca o sa`si dea seama ca pe actualul o sa-l doara cand o sa isi dea seama ca el te-a iubit mult si u doar ai stat cu el ca sa il poti uita pe fostul. o sa se simta exact ca un lucru de care te`ai folosit si acum il arunci : (

Gndeste`te bine ca rar sunt baieti in lumea asta care sa iubeasca cu adevarat o fata, u vrei sa renunti la asa un baiat pentru care u esti totul pentru el.

Pfff nu ma mai bag
Decizia iti apartine, dar gandeste`te foarte bine inainte de a face acest pas, pentru ca iti poate afecta un pic si din viitorul tau, dc sa stai iar cu fostul care poate ca el nu mai simte absolut nimic pentru tine, cand poti sta cu acest baiat si sa incerci, macar sa-i arati ca si u il iubesti la fel de mult straight face sad
tRb ta.
bFt sad

| AkexD a răspuns:

Ar fi super tare ca dupa ce te desparti de actualul, fostul sa nu`ti mai dea niciun semn, ar fi culmea.Parerea mea e ca`n proverb"Nu da vrabia din mana pe porumbelul de pe gard" asta daca nu vrei ca mai tarziu sa-ti para rau.
Bafta!

| bianka93 a răspuns:

Pai incearca sa vb ca el deschis sa ii spui exact ce simti...ai putea ca sa ii zici ca nu mai ai akeleasi sentimente pentru el ca la inceput.ca saw schimbaat multe in ultima vreme.si ii poti spune ca iti place de altcineva si e mai bine sa stie acum decat sa afle de la altcineva si sa fie mai urat... dar vrei ca sa ramaneti amici si sa va intelegeti binehappy

| tomas_1123 a răspuns:

Eu zic sa ramai cu actualul, ai uitat sa scrii de ce te-ai desp. de fostul. poate a fost vina lui, si atunci raspunsu e clar 100% ramai cu actualul, eu am facut greseala asta si acum imi pare rau

| Xname a răspuns:

1000 de fundite? :-o nu crezi ca esti cam darnica?hee hee

| Paula13 a răspuns:

Eu sincer zic sa nu renunti la actual Thu il placi pe fost dar fostul te place pe tine? Zic sa ramai la actual stai cu el de un an cu fostul cat ai stat? numai thu stii ce e mai bine, gandeste-te...