| halloween14 a întrebat:

Am o problema imi place de un baiat care ma place si el pe mine, dar el este mereu ocupat se duce vine este foarte agitat si nu am timp sa vorbesc cu el mai deloc doar cand se suna de intrare si profii mai intarzie el ar vrea sa stea sa vb alea alea dra vine unu il dupa altul...Ma tog! ce-a ce vreau sa va spun este ca nu stiu cum sa fac sa pot sa vorbim si noi mai deschis.Adica cum sa-l fac sa se tina dupa mine sa vina la mine si sa vorbim.Multumesc! FUNDITAAAA!

Răspuns Câştigător
| Alexandra_2116 a răspuns:

Trebuie sa stii cum sa-i capetezi atentia, baietilor nu le place deloc sa fie stresati, lasa-l un timp liber sa vezi ce se intampla, daca te cauta desi dupa cum spui tu este foarte ocupat inseamna ca ii pasa cu adevarat de tine!

1 răspuns:
| TormentOfSins a răspuns:

Un baiat daca te place isi face timp