| YouAreWhatYouRead a întrebat:

Un baiat ma tot streseaza. i-am zis sa ma lase in pace, si nu vrea.
Un sfat, ca sa scap de el, please...

2 răspunsuri:
| Bogdybgd a răspuns:

In primul rand,ia-l cu binisorul,pune-te in situatia lui.El te place,banuiesc,nu cred ca ar face asta dintr-un alt motiv,gandeste-te cum e sa fi iubit,si persoana iubita,sa nu iti acorde importanta.
Nu esti obligata sa ii acorzi atentie,e democratie pana la urma!
Poti sa-i explici frumos,daca nu intelege din prima, spune-l la ai tai, sau in cel mai rau caz sesizeaza un organ de politie.

| YouAreWhatYouRead explică (pentru Bogdybgd):

Mersiii mult, cine stie, poate o sa o fac big grin