| PodarAdrian a întrebat:

Am o problema: mie imi place de o fata dar nu stiu daca ei ii place de mine.Cum sa aflu daca ii place de mine.
Si a doua :cum sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| Moise_Lavinia_1987 a răspuns:

Poti sa te duci la un coleg sau un prieten si acel prieten sau coleg sa o intrebe pe acea fata daca ii place de tine si daca zice da prietenul tau sau colegul ii zice pai si lui ii place de tine si asa te combini usor

3 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Păi, dacă te place, face toate gesturile pe care le faci tu ei.
Spune-i că o placi printr-un bilețel.

| neutrino a răspuns:

Ii spui la fel cum ne-ai spus si noua, dar, fata in fata, la un suc, nu ascuns in spatele calculatorului.

| DenisaDenisa09 a răspuns:

Pur si simplu te bagi in seama cu ea. Vezi cum reactioneaza happy O intrebi, ii povestesti anumite chestii. Si dupa vezi big grin