| mariamariuca1234 a întrebat:

Hei astazi am vazut un baiat super dragut de care imi place si cred ca si lui de mine pentru ca se uita frumos la mine si placut.dar problema este ca nici eu nici el nu am facut pasul sa vorbim unul cu altul doar ne-am uitat unul la altul nici nu stiu cum il cheama dar stiu ca e din zona cum as putea sa ii aflu numele helpp! dau funda!

2 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Cauta-l pe facebook si dai niste like-uri, asa incepe totul, iar daca nu stii cum il cheama poate o sa stii alte lucruri despre el(cu cine umbla, la ce liceu invata) si sa afli dupa criteriile astea, eu zic sa nu renunti asa usor

| 010101012 a răspuns:

Daca vrei sa afli cum il cheama, te duci la el, tată! Incepeti o conversatie si bum! Ii stii numele si iti dai seama cam si ce fel de caracter are. Cel mai simplu lucru din lume. O conversatie! Atat.
Succes!