| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU...Am si eu o intrebare...
Imi place de un baiat care e cu 3 ani mai mare decat mine...eu am 12 ani si el 15(dar asta nu cred ca este vreo problema!)
El stie ca il plac, deoarece chiar eu i-am zis dar nu stiu daca si el ma place cand ne intalnim fata in fata de abia ne spunem salut iar pe mess vorbim ore intregi odata am vorbit cu el pana la ora 2 noaptea
Nu stiu cum sa aflu daca ma place cu toate ca pe mess imi tot zice chestii ce ar da de inteles ca ma place dar eu nu sunt sigura.
O colega de-a mea a zis ca o sa il intrebe (o sa ma ajutelaughing)
Ce pot face sa aflu daca ma place?
Raspuns rapid ...pls
Bye:*

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Pai du-te si vb cu el, direct fara teama sau rusine... Cu timiditatea nu se rezolva nimic niciodata, fi tare, chiar si in situatii de genul asta! happy te sustin! Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da scumpo du-te si spune-i direct poate e mai timid ca tine dar daca tu al placi cu adevarat fa tu primul pas si vezi ce iese ...si daca vrei sa vb mai mult intra pe mesul meu,,,, ciprian_sentiment. te pupic