| Ladybuug a întrebat:

Buna TPU.Am o problema... sentimentala.
Ei bine, acum 2 saptamani am cunoscut un baiat, am vorbit, etc si dupa cateva zile mi-a confirmat ca ma place. Fara sa vreau a face o greseala si sa-i dau raspunsul in momentul acela am hotarat sa mai asteptam putin sa ne mai cunoastem. Bun zis si, nefacut. Marti avuse banchetul si prietena mea cea mai buna imi spusese ca era tot dupa fundul unei fete, prietena mea fiind colega cu el. Azi insa mi-a confirmat totul : deja isi pusese pe facebook intr-o relatie straight face. Dar nu asta e problema. Problema e ca m-am atasat prea mult de el fara sa vreau si doream sa ii dau raspunsul cand urma sa ne vedem face to face. Deoarece m-am indragostit de el acum nu stiu ce sa fac straight face. Stau in casa si incerc sa nu plang. Dar e greu. Am fost asa o proasta.
Ce sa fac? Ce sa-i spun lui? Simt ca imi cade lumea-n cap si azi am si banchetul. What a beautiful day straight face

5 răspunsuri:
| alynushhhh a răspuns:

Macar bine ca ti-a aratat cum e el defapt..gandeste`te daca erati impreuna si el facea asa..cum te simteai atunci? iti spun eu ca te simteai de o mie de ori mult mai rau ca acum..nu are rost sa fii suparata din cauza asta nu se merita baieti mai sunt eu zic sa iesi cu prietenele sa te distrezi sa va simtiti bine etc decat sa stai in casa si sa te gandesti ce sa faci..si tine minte:daca tie nu iti pasa de tine nu astepta sa ii pese altcuiva! distractie faina la banchet:*take care

| MaraMara12 a răspuns:

OOO nu fii suparata!
Nu merita.
Stii ca nu e singurul baiat de pe pamant bine tie doar de el iti pasa dar daca ar fi vrut ceva adevarat cu tine ar fi asteptat crede-ma. Sau poate doar te face geloasa, poate chiar te place mult. Tine legatura cu el si maii i discutati.

| masoniiii a răspuns:

Eu sunt baiat si iti zic sigur cum il cuceresti! il chemi unde vrei tu si sari direct pe el! ii dai ce nu ii da aia! si gata o sa ramana al tau,,, cel mai bine ar fi indicat sa il chemi undeva unde sa fiti doar voi 2!

| masoniiii a răspuns:

Daca iti place tipul..de ce sa nu lupti pentru el ca sa fie al tau. daca iti place lupta pentru el si o sa fie al tau! mai ales ca ii palce de tine...s-a combinat cu aia crezand ca tu nu vrei!

| pramatia99 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu stai tu dupa el si sa il lasi pe el sa vina dupa tine. du-te linistita la banchet fate foarte frumoasa cand ajungi acolo saluta-l. iar mai tarziu daca vezi ca se da la tine atunci bagate putin cate putin in seama cu el. eu asa facwinking