| calculator1232759384 a întrebat:

BUNA TPU! Am o problema si nu mai pot sa mai tin in mine trebuie sa spun cuiva, nu mai pot sa mai rezist asa, am 15 ani iar prietenul meu are 16, noi am fost despartiti 1 luna de zile iar in iunie ne-am impacat, a venit la mine nu stiu ce a fost in mintea mea atunci si ca o proasta ce sunt nenorocitam-am luat dupa el si m-am culcat cu elcrying regret enorm faptul ca am facut asta, nu stiu ce a fost in capul meu regret enorm ca am facut chestia asta,acum nu mai pot face nimic,de atunci am inceput sa il urasc,cand ma gandesc la el ma gandesc cu scarba regret faptul ca am facut asta,a doua zi cand m-am trezit mi-am dat seama de greseala comisa,si am inceput sa plang,ma simt murdara deoarece mi-am pierdut virginitatea cu un nenorocit asta este el pentru mine chiar daca si acum mai sunt cu el, de atunci viata mea s-a schimbat. inainte sa imi pierd viriginitatea eram fericita, acum nu mai pot sa fiu fericita absolut deloc, din cauza lui.Parinti mei sunt desparititi iar mama mea e plecata in Spania iar eu stau cu bunica,In luna IUNIE mami a spus ca vine dupa mine sa ma ia acolo cu ea in Spania,credeti ca ar fi bine sa plec,insa eu nu as vrea ca tampitu(prientenu meu) sa ii zica ceva mamei, ca nu mai sunt virgina, Deci credeti-ma ca regret enorm faptul ca m-am luat dupa el nu stiu ce a fost in capul meu eu inainte sa ma despart de el in aprilie, nici nu vroiam sa aud de asa ceva iar dupa ce ne-am impacat in iunie pac i-am cazut in plasa. ooof regret enorm.Intrebarea mea este ce voi face acum m-am nenorocit pe viata, voi trai cu pacatul acesta mereu sad.de el nu ma pot desparti deoarece m-am culcat cu el pentru prima data si nu pot sa ma despart de el oricat as vrea eu, dar cand o sa plec in Spania o sa ma despart de el.Scuzati-mi scrisu daca am scris gresit dar m-am grabit dau funda celui care ma intelege si imi da cel mai bun raspuns crying

6 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

Tristetea si disperarea ta pur si simplu RADIAZA din cuvintele pe care, sunt sigur, le-ai scris cu mare greutate... sad
Linisteste-te, nu esti singura care a patit asa, mai sunt mii, milioane, si n-a murit nimeni pentru asta. Nu e rusine mare ca ai cazut prada hormonilor, rusine mare e atunci cand furi, dai in cap la altu sau omori; ce ai facut tu e mic purice si poate trece chiar neobservat. Be chill. Incetul cu incetul totul se va rezolva, intai da uitarii pe nesimtitu care te-a facut sa suferi, chestia ca nu te poti desparti de el e o tampenie mare de tot, de ce NU ai putea sa te desparti de el? In ceea ce o priveste pe mama ta, ei bine pana la urma tot va afla, deci e mai bine sa ii zici dinainte sa fie prea tarziu. Vorbeste cu ea, sigur te va intelege.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteleg prin ce treci chiar da ca nu am trecut prin asta mereu mi-am pus problema asta cum ar fi daca azi o fac cu unu si apoi m-ar lasa sau nu stiu ce.pai tu ai facut-o protejat macar cu el? iar daca da e bine daca nu e bai inteegi ce vreau sa zic nu? cand te-aiimpacat cu el probabil nu-ti venea sa crezi ca v-ati impacat si tu inconstienta de ce faceai ai facut-o macar el tine la tine cum se comporta cu tine, si totusi nu-ti va parea rau ca vei pleca nu simti nimic pentru el...chiar daca ati facut-o e genul ala de baiat golan pentru ca asa inteleg ca te simti nasol ca poat espune oricui si sa se dea mare...dar stai linistita si nu te mai stresa atata oricum te vei despartii de el e ceva nou pentru tine pentru ca nu mai esti virgina si intr-adevar esti tanara pentru asta ai comis-o ai comis-o acum nu poti da inapoi las ca trece:*

| calculator1232759384 explică (pentru anonim_4396):

Inainte sa ma cert cu el ma intelegeam super bine,tineam la el in iubeam enorm se comporta cu mine foarte frumos,dar dupa ce am facut chestia asta cu el s-a schimbat,se comporta cu mine foarte urat,ba chiar sa laudat la un baiat ca a vrut sa o faca cu mine,nu i-a spus ca a facut-o deja cu mine, acela baiat cand ma vedea pe strada ma injura si ma facea in tot felul, iar eu m-am luat de prietenul meu ca de ce i-a spus aluia crying, iar el a spus ca a fost prost ca nu trebuia sa ii spuna, in fine nu mai conteaza asta[acum cand ma intanleam cu el acum ctev luni in parc imi vorbea numai despre asta mai rau ma enerva.Acum eu nu am mai vorbit cu el de 1 luna deoarece nu am mai avut credit iar el nu si-a incarcat a asteptat sa il sun numai eu.

| Ycu a răspuns:

Hey, fruntea sus draguto, ai facut o greseala, dar putea fii mai rau, presupun ca nu ai ramas insarcinata si ai facut-o protejat, ti-ai pierdut virginitatea dar nu si demnitatea, daca ti-ai dat seama ca ai gresit inseamna ca ai tras niste concluzii si gandeste-te ca acum o sa fii de doua ori mai realista urmatoarea data cand ai sa faci dragoste cu cineva. Nu e o crima, nu ai de ce sa te consumi atata pentru asta, ai suferit destul priveste inainte, ce nu te omoara te intareste si poti sa treci peste, bucurate de craciun in familie, iar ideea cu fugitul in Spania nu stiu ce sa zic poate o sa iti faca bine sa stai cu mama, dar nu e bine sa fugi de situatie, iar prietenului tau spune-i ce ai pe suflet si vezi si parerea lui. Sarbatori fericite. http://www.youtube.com/watch?v=9Xvn_Ku55cI&feature=youtu.be

| calculator1232759384 explică (pentru Ycu):

Iti multumesc pentru raspunsul tau,M-ai facut sa ma simt un pic mai bine, sincer simteam nevoia sa spun cuiva, nu mai suportam sa tin in mine, ITI multumesc mult, asta inseamna mult pentru mine sad ma asteptam ca lumea sa ma injure si sa ma faca in tot felul.

Răspuns utilizator avertizat