| rachele a întrebat:

am o problema. sper sa puteti sa imi dati un sfat e o poveste lunga. Deci am intalnit un baiat la o petrecere acum 7 luni de zile l-am placut si foarte mult totul intre noi a pornit de la un joc in acel timp aveam un iubit totusi am mentinut relatia cu el apoi dupa cateva luni m-am despartit de "fostul" si am inceput sa vorbesc cu el sa fim impreuna dar nu ii ceream socoteala din ceea ce face sau ceva de genu era foarte liber. dupa o luna de zile el a plecat in alta tara desi mi-a promis ca ma va suna si ca vom mentine legatura nu a facut-o nu am mai vb timp de 2 luni iar eu vorbesc serios am plans in fiecare noapte a fost un cosmar apropo nu i-am spus niciodata cat de mult il iubesc fiindca credeam ca stia era clar. oricum apoi s-a intors in tara fiindca a avut o problema personala si m-a sunat cand a ajuns la aeroport. etc ne-am intalnit, l-am prezentat parintilor a fost totul bine am facut dragoste si aici a fost o problema. s-a rupt perzervativul, chiar nu vreau sa spun cati, chiar nu vreau sa spun cati ani am dar sunt la o varsta frageda. apoi am luat pilula de a doua zi. am avut simptomele. si acum totul este bine sper sa nu am problema pe viitor. apoi a plecat m-a sunat timp de o saptamana cat mi-am facut testul de sarcina si apoi dupa ce a aflat rezultatul nu ma mai cautat nu inteleg de ce. mi-a spus di mi-a demonstrat ca ma iubeste. a trecu aproape doua luni si nici o veste. si iarasi plang. sad

10 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Baiatul nu are ganduri serioase cu tine, tu ai. Deci e direct spus, nu are un viitor relatia.

| RAY a răspuns:

Voi nu aveti relati la varsta voastra aveti cum sa spun prietenie care implica sex si poate iubire dar nu maturitate, el s-a speriat ca era sa ramai gravida si cred ca de aia te-a lasat

| Danysan a răspuns:

Gandeste-te ca poate are probleme acolo. Orice baiat daca iubeste o fata nu are cum sa isi bata joc.Insa retine un aspect :Sunt unii care se prefac si o fac bine pana ajung in pat la voi si se poate sa fi nimerit unu din asta.E curios ca l-a interesat de tine pana a aflat ca nu esti si apoi a disparut in ceata.Pot sa ma iau in gura cu Oricine ca baiatu asta a tinut la tine, dar poate ca s-a speriat grav ca te poate lasa si a decis ca mai bine e sa ia o pauza decat sa mai faca vreo prostie. Sfatu meu e sa mai astepti, sa iti stergi lacrimile si sa privesti partea frumoasa a lucrurilor :Nu te -a inselat si nu ai de unde sa stii ce a patit el acolo.Ai rabdare si o sa vezi. Chiar si daca nu mai vroia sa continue iti dadea un mesaj sau ceva.Dar la el e complet ciudat.Ai rabdare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca esti proasta.

| AndyLavy a răspuns:

Nu exista nicioa scuza pe care ar putea sa ti-o spuna si sa iti explice de ce nu te-a sunat... inseamna ca nu ii pasa, ca nu il interesezi, a fost doar o perioada.te-a folosit, acum te-a lasat balta. daca esti bleaga il vei primi inapoi daca se va intoarce. daca ai putina minte il lasi naibii si iti gasesti un baiat calumea.

| GrayGaby a răspuns:

Nu stiu de ce atata vorba puteai sa zici doar subiectul happy a vrut doar sa te tavaleasca smug sa se simta bine smug si intelegi tu ideea...naspa sentimentul nu? ai grija p cine bagi in pat data viitoare

| rachele explică (pentru GrayGaby):

. poate. dar nu cred is atatea fete dintre care putea alege dc. sa se schinuie atata cu mine? nu mam aruncat asa repede in bratele lui si nici nu mai cerut asta a venit de la sine.

| howsenselessdeathhowpreciouslife a răspuns:

Nu te implica mereu in relatii cu persoane care nu prea le cunosti..incearca sa fi,, bff,, cu el (cel care va urma) ..sa se creeze o relatie intre voi. big grin Dupaceea puteti trece la pasul urmator. big grin Bafta si nu mai suferi! >big grin

| JohnnyHelpsYou a răspuns:

Mare greseala ca ati facut sex impreuna, el te-a folosit, el de fapt nu te-a iubit, vroia numa sa te vada goala in pat, data viitoare cand te mai indragostesti de un baiat vezi sa fii sigura ca el te iubeste si daca asa foloseste prezervativu extrasafe happy tu acuma la varsta ta nu ar trebui sa ai probleme dintracestea, acuma singurul lucru pe care poti sa il faci e sa nu te mai gandesti la el si sa mergi mai departe, si un ultim lucru, daca el te-ar fi iubit cu adevarat ar fi tinut legatura non stop cu tine ( cel putin asa as face eu ), sper ca o sa iti treaca pup happy

| Civer a răspuns:

Urat.încearca să îl uiți..sunt miliarde de persoane care ar da orice pentru o fată ca tine..balta are pește, caută să fii tu fericită..viața îți poate oferii multe.Baftă și capul sus draga mea, tu ești deosebită, nu lăsa un bărbat să își bată joc de tine. happy