| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU, acum 2 luni am avut un contact sexual protejat prezervativul nu s-a spart, ciclul a venit cu o zi mai devreme a fost mult cantitativ și a durat 5 zile, asta este a 2 luna după contact, ciclul a venit și el din nou cu o zi înainte a fost mult cantitativ și a durat 5 zile, dar am niște scurgeri roz de aproximativ 2 zile, poate fi din cauza faptului ca se "curata" vaginul? Dau funditahappy*

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Corpul se adapteaza la sex, care schimba multe in organismul unei femei

| anonimuIl a răspuns:

Ce femei apar pe aici.