| creolina1011 a întrebat:

Am o relatie serioasa cu un tip de 18, eu am aceeasi varsta, doar ca mi-a cerut sa ma gandesc sa facem ceva iesit din comun, ceva nebunesc,acasa(cand facem dragoste bineinteles).Va scriu, pentru a va cere ajutorul pentru ca nu am nici o idee, daca doriti sa ma ajutati cu o idee, orice, va multumesc frumos.Va pup.

Răspuns Câştigător
| Ioana22B a răspuns:

Va puteti juca ceva pe roluri.De exemplu tu sa fi doctorita si el "pacientul ranit" sau tu sa fi o "virgina neexperimentata" sau sa va faceti masaj.Ca tot aveti18 ani un bol cu frisca, capsuni si putina sampanie ar suna bine, ce zicismug?

| creolina1011 explică (pentru Ioana22B):

Mi-ai dat cateva idei tare bune, sper sa imi fie de folos! Multumesc multtt:*

6 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Nebunesc...spargeti un geam!laughing

| neutrino a răspuns:

Nu stiu ce veti face ceva nebunesc dar iti pot spune ca dupa aceea nu vei creste in ochii iubitului, ba din contra. Te specializezi pentru a deveni o buna amanta.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Faceti un 69 in scara blocului laughing
sau... faceti sex la web, si sa ne dati si noua link laughing

| creolina1011 explică (pentru FcRb1923Madalin):

Dadaaalaughing acasa ma refeream ceva iesit din comun cand suntem impreuna.

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru creolina1011):

Pai da laughing faza cu web doar nu o sa o faceti la un net cafe laughing
tot acasawinking