| MihayxD a întrebat:

Salut din nou TPU...,
Dupa Cum Stiti V-am Cerut Sfaturile sa fiu cu o fata. au mers! dar acum fata imi cere sa facem *** eu i-am explicat ca nu este bine la varsta asta... dar ea insinsta in continuare. Nu Stiu Ce Sa Fac. ajutati-ma cu un sfat >:

Răspuns Câştigător
| Ionica9119 a răspuns:

Am impresia ca faza asta cu ''partidele amoroase'' de la varste fragede e o moda de fapt. Daca ai trecut de 14 ani si tu, ca fata, nu te'ai culcat cu niciun baiat, esti varza.
Asta e o tampenie. Iar pe tine baiete te stimez. Jos palaria. Bravo. Mai rar ca tine. Poate reusesti sa'i bagi in cap si ei ca nu e bine ce face.
Respectul meu. ID: porumbitavladionut

9 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Dami idu ei pe privat, discut eu cu ea. happy

| heiii a răspuns:

Doamne.sex la 12 ani?laughing) pune mana pe carte, lasati ideile astea tampite la varsta voastra. si scuza'ma ca'ti zic dar prietena asta a ta cred ca e obsedata sau retarda. una din doua. ei bine, succes si multaaaa grija!

| Giovanna a răspuns:

La 12 ani? Ce parinti are tarfulita aia? baga-i mintile in cap macar tu, nu e bine sa faca asta la 12 ani, nu e sanatos! Doamne fereste, pe ce planeta traim?! Pt tine, tot respectul! ai mai multa minte decat ea

| CrisDdf a răspuns:

Doamne.Desparte-te de ea.E curva! Daca ti-a cerut sa faceti S*x de la varsta asta nu e de binerolling on the floor.

| Ciufulituuu a răspuns:

Pai daca tot vrea atat de mult sa faceti *** mai bine las-o pentru ca exista posibilitatea sa te paraseasca dupa ce faceti sex.

| Ciufulituuu a răspuns:

Ai sa vezi ca daca refuzi te va parasi sau va fi suparata, mofturoasa etc.deci chiar daca iti place la nebunie nu

| MihayxD explică:

Mentionez. ea are 13 si eu 12. Pur si simplu nu stiu ce sa Fac!

| MihayxD explică:

Hei. Gata Cu Jignirile. Ionica a dat cel mai bun sfat! a primit funda! ceilalti care nu ati ras de mine primiti vot! Apropo! Am rezolvat. I-am expilcat ca nu este bine. si a inteles!

| adriann_8663 a răspuns:

Baga mare, rar gasesti fata ca ea.(glumeam)
incearca sa stati de vorba si sa hotarati, sa mai amanati, sau sa incepeti, cam devreme.