| Fluturashhg a întrebat:

am patit ceva foarte jenant, eu nu mai sunt virgina de un an de zile si acum o saptamana am vrut sa o fac cu prietenul meu, dar nu intra...de ce s-a intamplat asta? Mam simtit groaznic deoarece el stie ca nu mai sunt virgina, poate crede ca l-am mintit sau ceva. Va rog raspundeti cu seriozitate!

Răspuns Câştigător
| sagetarius a răspuns:

Cred ca nu erai excitata indeajuns...

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, groaznic, l-ai mintit ca nu mai esti virgina.Nu cred ca o sa-i pese prea mult, nasol era daca arunca o lanterna fluorescenta care se pierdea in neant.

| Adita1988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai un like boss laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Like

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Incercati cu lubrifiant. E normal sa fii stramta. Probabil nu ai facut-o de multe ori de cand nu mai esti virgina, iar prietenul tau are penisul mai mare.

| igrek a răspuns:

Cred că fostul te-a aranjat pe viață, ți-a venit de hac dacă te-a mâncat. Te cususe ca să dai de belea la următorul.

| alexan25 a răspuns:

Nu e nimic jenant, el trebuia sa fie mai tandru sa te iubeasca in asa fel incat sa te exciti si sa te lubrifiezi natural, nu e nimic iesit din comun sa fi mai stramta doar trebuie el sa nu fie grabit.