| yonut112 a întrebat:

Am petrecut cu iubita mea o seara de neuitat, am facut sex 2h jumate,dupa asta... dimineata cand am fost la baie sa urinez, am observat ca, capul penisului era rosu si daca il beleam(scuzati exprimarea.laughing )ma ustura asa putin... E grav sau?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu e grav si termenul pentru o exprimare mai eleganta si stiintifica de altfel e "decalotare". Nu inteleg de ce nu cumparati voi, cumva, un lubrifiant pe baza de apa si n-ar mai fi probleme din astea.

9 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Dupa 2 ore jumate, te credem si noi ca te ustura. Probabil sangele era de la ea, pentru ca n-am auzit pana acum de sange pe/in penisul unui barbat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cine te a pus sa o frezi 2 ore jumate?

| neutrino a răspuns:

Penisul tau a cedat testului de anduranta...

| Alcyon a răspuns:

O faci 2-3 ore si pe urma te miri ca te ustura obiectul muncii?

Răspuns utilizator avertizat
| VreauMiere a răspuns:

Sau mai bine foloseste un prezervativ (are lubrifiant pe el si o sa alunece fara probleme).

| AvaAvram a răspuns:

De ce 2h

| Brebeanu_Cornel_1977 a răspuns:

Nu e grav e vreo iritatie

| yonut112 explică:

Multumesc frumos pentru raspunsuri...tin sa mentionez ca am 17 ani ..am vrut sa iau lubrefiant dar mi-a fost rusine sa cerlaughinglaughing