| anonim_4396 a întrebat:

Azi dimineata m-am masturbat si dupa aia m-am dus sa fac un dus si cand am dat sa intru in dus m-a usturat unpic penisul si am observat ca este putin rosu. Dupa ce am facut dus mi-a trecut usturimea ce nu cred ca a durat mai mult de vreo 20 sec. usturimea era usoara, dar capul penisului este inca putin rosu. Daca ma abtin de la lucru manual oare trece, pentru ca imediat dupa ce mi-am spalat capul penisului s-a terminat cu usturimea. Vreo Sugestie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Probabil ca da. O sa te lamuresti in 2-3 zile. Daca ramane rosiatic si continua sa te supere, e posibil sa fi facut o infectie locala. Se trateaza la medic,.

3 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Ai fortat cam tare. Las-o mai usor. Si nu uita sa te speli pe maini si inainte de operatiunea asta.

| MihaiSergiu345 a răspuns (pentru Empathizer):

Mersi de sfat, dar capult penisului este puti putin rosiatic va trece de la sine?

| Empathizer a răspuns (pentru MihaiSergiu345):

Probabil ca da. O sa te lamuresti in 2-3 zile. Daca ramane rosiatic si continua sa te supere, e posibil sa fi facut o infectie locala. Se trateaza la medic,.

| MihaiSergiu345 a răspuns:

Nu serios...