| marinka25 a întrebat:

Am si eu asa o intrebare de ce unnii baetzi ejaculeaza repede? de exemplu prietenul meu ejaculeaza repede in 7-8 minute poate putin mai mult, si eu nu inteleg din ce cauza. Va rog sa ma ajutati,

4 răspunsuri:
| Ferra a răspuns:

Poate esti prea buna pentru el, sau prima lui femeie...

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Motivul pentru care el ejaculeaza prea repede...hmm, pai e foarte excitat de modul in care areti, si cat de mult ii place sa faca asta cu tine, si cand el se excita cel mai tare ejaculeaza.

| knoxfcsb a răspuns:

E logic sa ejaculezi repede la primul numar in caz ca nu o fi vreun obsedat dala sa dea o laba inainte altfel primul numar mereu se va termina repede

| MeiLing a răspuns:

Incearca o reteta din pui umplut cu hrisca la cuptor copt cu putina smantana si ulei de ananas. se mananca cu 30 de minute inainte de fiecare masa happy