| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de un sfat. Fostul meu prieten imi sp ca ma adora si ca vrea sa stea cu mine din nou dar vrea sa facem si dragoste daca o sa fim impreuna...eu nu vreau sa fac! Voi ce credeti? happy ce sfaturi imi dati? happy fara raspunsuri la misto..va rog!

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca te iubeste macar cat negrul sub unghie, vrea sa stea cu tine si atata tot, fara nici o conditie. Daca te adora, nici nu s-ar gandi sa faca ceva ce tu nu-ti doresti din toata inima.

| Marry410 a răspuns:

Nu te lua dupa el, ti-a si spus-o vrea sa faceti dragoste..nu cade in plasa, ti-a spus-o in fata..chestia cu adoratul este LINGUSEALA big grin

| EANB a răspuns:

Poti sami spui cati ani are?

| mortviu a răspuns:

Multa dragoste fierbinte

| Katuu a răspuns:

Exista doua posibilitati, ori face misto de tine ori chiar spune adevarul. Ai putea sa incerci sa te impaci cu el si sa vezi cum decurge vreo 2 luni, bine hai o luna. Daca in decurs de o luna el doreste sa faca dragoste cu tine, spune-i ca nu vrei si sa asteptati. Daca face nazuri cum ar fi "Hai iubita, ca totul o sa fie bine" chestii de genul acesta si te preseaza foarte mult cu lucrul asta atunci termini relatia cu el. Si Oana baieti sunt la greu pe lumea asta, ai de unde alege! Sper ca ti-am fost de ajutor! Si am o intrebare: ce varsta ai? happy

| SunshineRoyal a răspuns:

Al iubesti si tuh la fel?!

| UnOm12 a răspuns:

Vrea doar sa isi bata joc de tine, nu te lasa pacalalita, cineva care te iubeste nu te-ar intreba ''o sa fiu cu tine doar daca facem dragoste ''... asa ca?!

| codrinatom a răspuns:

Mah mai bine asculta-l ca nu o sa mai ai o ocazie ca asta in viata si daca nu esti de acord impunei ceva de genu ca daca se poarta frumos si nu se desparte de tine timp de 5 ani ii vei implini dorinta

| EANB a răspuns (pentru codrinatom):

Codrinatom tu ai face dragoste cu oricine? prima persoana pe care o vezi? intr-un fel ai dreptate dar daca doar isi bate joc de ea si se joaca cu sentimentele ei?

| Pastila_ZambeteDintr-o_1995 a răspuns:

Fa ce iti spune inima. dupa parerea mea nu ar trebui sa te impaci cu el..este posibil ca dupa ce o sa faceti dragoste sa se te paraseasca. daca tine la tine ar trebui sa iti respecte decizia