| IubesteEa a întrebat:

As vrea sa va cer un sfat, fostul meu prieten ii zice prietenei mele cele mai bune care si el stie ca suntem bff ii spune ca isi bate joc de mine, apoi ca ma iubeste si a fost sincer asa a spus prietena mea ca se uita el fix in ochii ei o fi adevarat? voi ce credeti? ce sfaturi imi dati? dau funda! va rog vreau mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| TootydeCool a răspuns:

Eu cred ca baiatul este un idiot!
sa nu isi exprime sentimentele fata de prietena ta daca te place pe tine!@!
dai papucii si spune-i sa faca pasi pe covoras!@!
nu merita sa isi bata joc de tine este un sarlatan inseamna si un papa lapte daca ai sp unei prietene de ale tale ce crede despre tine el nu se mai numeste barbat!@!
{... Funda...}

1 răspuns:
| Miha1308 a răspuns:

Nu am inteles ceva,el ii spune ei ca isi bate joc de tine apoi ca te iubeste?

Unu la mana nu stiu motivul pentru care v-ati despartit,insa fie daca v-ati despartit amiabil sau nu nu inteleg pentru ce ii mai spune el lucrurile astea prietenei tale cele mai bune.El urmareste probabil ceva cu chestia asta, fie sa se aproprie de tine, fie sa te faca sa te certi cu prietena ta.As zice eventual sa vorbesti cu el sa vezi ce urmareste...
Tu mai tii la el? Mai vorbitit? Daca mi-ai raspunde la intrebarile astea poate te-as putea sfatui mai bine

Ai grija de tine:*