| IubesteEa a întrebat:

As vrea sa va cer un sfat, fostul meu prieten ii zice prietenei mele cele mai bune care si el stie ca suntem bff ii spune ca isi bate joc de mine, apoi ca ma iubeste si a fost sincer asa a spus prietena mea ca se uita el fix in ochii ei o fi adevarat? voi ce credeti? ce sfaturi imi dati? dau funda! va rog vreau mai multe raspunsuri!
Ai un raspuns pentru flori?

Răspuns Câştigător
| TootydeCool a răspuns:

Poi ce pot sa spun cred ca baiatul este indecis sau se da mare la prieteni si le sunde unora ca si-a batut joc de tine iar altora ca te iubeste!
1. Poi poate ai spunea ca isi bate joc de tine, poate o placea pe prietena ta si a incercat sa sa sp:
-E..., eu mi-am batut joc de Flori!
(nu vrei sa fii cu mine) se intelege!
apoi a spus ca te iubeste:
-O iubesc atat de mult pe Flori!
(poate incerca sa o faca geloasa, sa ai suna ea(prietena ta) daca vrea sa fie cu ea)
cred ca nu ar trebui sa ai deaface cu un tip ca asta!
tine minte dragostea cu forta nu va merge mult timp
succes daca eram in locul tau ai spuneam pa de mult!~@~!
{... Funda...}

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TootydeCool a răspuns:

Nu astepta sa ati dea un baiat papucii ca va fi rusinos pentru tine
dai tu prima papucii si vei vedea ca va fi badjocorit!@1

| deea07 a răspuns:

Mai daca zici ca e fostul, de ce te mai intereseaza de viata lui? Poate e adevarat ce-a zis prietena ta, pentru ca mai exista si prietenii adevarate, si el chiar si-a batut joc de tine. Sfatul meu e sa ii arati ca nu-ti pasa, ca de fapt si tu ti-ai batut joc de el(chiar daca nu-i asabig grin)

| Ghostemane a răspuns:

Poate ca prietena ta te minte, dar incearca sa-l intrebi pe prietenul tau daca ii adevarat ce-i spune prietenei tale.

| Ioana_9117 a răspuns:

Baiatul asta nu stie ce vrea.mai lasa-l putin sa se decida. si observa-l cat de sincer e. daca a fost sincer, asa cum spune prietena ta, inseamna ca te iubeste.dar daca doar a mintit...inseamna ca nu merita.

| xLariiiii a răspuns:

Eu nu as avea incredere in asta! Poate ei ii placea tipul si tu nu stiai, o poate spune din gelozie sau pentru ca vrea sa iti strice buna dispozitiewinking Dar tu poti sa spui un hotarat : "stii ceva? NU IMI PASA!" si sa o rogi sa schimbe subiectul si pe de alta parte...as vrea sa iti spun sa nu te ingrijoreze fazele astea copilaresti esti fata! si fetele trebuie sa se respectewinking gandeste'te! cum sa isi bata joc de tine daca in timpul relatiei el se comporta ca un adevarat"IUBIT"?(sau nu?) ei bine daca chiar si'a batut joc poti spune si tu: tu ti'ai batut joc atunci eu...ACUMtongue!laughing sper ca te'am ajutatbig grin happy FUNDA?