| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat.Imi cam place colegul meu de banca si stiu ca si el ma place ca sunt mai multe semne si el e genu de baiat mai timid chiar daca bate apropo-uri.Nu stiu cum sa-l fac sa isi dea seama ca imi doresc o relatie cu el si nu stiu cum sa il fac sa faca el primul pas sau sa ma sarute. HELP!

Răspuns Câştigător
| amy18 a răspuns:

Buna! Pai daca e timid atn e mai greu cu el, insa eu iti propun sa mergeti undeva unde o sa fiti singuri : parc, etc. Si sa ii sugerezi sa jucati un joc iar cel care castiga sa ii dea o pedeapsa celuilalt.Staduieste-te sa castigi u si dai ca drept pedeapsa sa te sarute... si crede-ma ca mereu prima oara e mai greu apoi sarutal si u si ....de aci va descurcati! Bafta!

| adinagabi20 a răspuns (pentru amy18):

Da ai dreptate amy...asa zic si euhappy

| anonim_4396 explică (pentru amy18):

Păi și dacă nu câștigă?
Eu zic că nu-i bun planul ăsta al tău.
Am eu altul.Fi atentă. Deci mai bine să se ducă ea la școală cu temele nefăcute, și să apeleze la ajutorul lui, să le facă repede în pauze, sau să le copie de la el...
De fapt și așa e riscant. Dacă el nu vine în ziua aia, și o prinde profu că nu și-a făcut tema?
Ok.Alta : Să se prefacă în timpul orei că i se face rău, și să simuleze un leșin!
Dar și aici poate fi nasol. Dacă se sperie băiatul, și se blochează, și atunci sare un alt coleg să-i dea primul ajutor, și se apucă de-o respirație gură-la gură...
Mda. E complicat.
Atunci să joace cărți, cum ai spus tu.
Păi și dacă nu câștigă?

| Justmeee a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta cam asa e! Dar sa tinem cont si de faptul ca aia cu temele nu prea merge ca eu sunt aia cu temele in clasahee hee Si daca nu castig poate am norocul sa imi dea el porunca astablushing

| anonim_4396 explică (pentru Justmeee):

Da, dar vezi să nu se-nvețe așa, și să creadă apoi că poate să îți "poruncească" tot timpul.
Ok. Sfatul meu să să-l pupi tu prima, dar nu pe bot direct, ci pe obraz. Îl aștepți să-l prinzi cu o fază mai mișto pe care o zice, sau o face, și pac!-îl ștampilezi.
După aia trebuie să miște și el ceva, că altfel e nasol.
Da?
Fă cum îți zic eu, că nu mori, dacă-ncerci...

| Justmeee a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu stiu ca nu mor! E chestia ca noi flirtam, ne tachinam, ne pupam pe obraz si foarte aproape de buze...

| anonim_4396 explică (pentru Justmeee):

Atunci cazul e închis.
Ok. Felicitări - ai un iubit.
Ai grijă la menstruație și restul.

| Justmeee a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna asta! Am grijalaughing Ms pentru sfatlaughing

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce ţi neapărat să facă el primul pas? Împrieteneşte-te cu el, fă-l să te cunoască mai bine.

| Justmeee a răspuns:

Ha ha ce gluma

| popmirgea1999 a răspuns:

Bea un pahar de tarie si fai un oral

| ku990 a răspuns:

Vorbesti cu un prieten de al lui sa va faca lipealawinking