| AnyLove97 a întrebat:

Buna tpu...am si eu o intrebare,am un iubit,care are un Bff care e o fata,ne intelegem bine,pana vine vorba de ea, il iubesc dar nu stiu de ce am o senzatie ca nu e doar bff...voi ce parere aveti? Nu vreau sa il pierd

Răspuns Câştigător
| CorinaXLR8 a răspuns:

Ai de luat o decizie grea, din păcate se pare ca ea contează mai mult ca tine și ascunde lucruri.Iesiti vreodată toți trei în oras? Ori va ferește una de alta? Eu vad doar 2 variante :sa lupți pe el cu afecțiune, rabdate și riscul ca vei pierde și vei suferi ori sa renunti la el de acum și dacă te iubește nu te va lăsa să pleci dar dacă o face clar nu merita. Bafta!

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Noi nu avem nicio părere - nu îl cunoaștem nici pe el, nici pe ea, nici ce trecut au împreună.

| AnyLove97 explică (pentru mihai69):

Au fost impreuna 1 an si cateva luni

| mihai69 a răspuns (pentru AnyLove97):

Ce înțelegi mai exact prin „împreună"? se iubeau, se sexau, sau erau doar amici și ieșeau afară împreună?

| AnyLove97 explică (pentru mihai69):

Iubit si iubita

| mihai69 a răspuns (pentru AnyLove97):

Și ce i-a făcut să „se răcească"?

| CorinaXLR8 a răspuns:

Asculta la mine, dacă au fost împreună clar nu sunt doar prieteni.Se poate o prietenie intre un băiat și o fata asta dacă nu a fost o istorie ca a lor.Greu de crezut ca nu o îndepărtează de dragul tău doar pentru că îi este prietena, ar putea sa se vada mai rar sa o tina la distanta dar după ce spui clar o vrea aproape.

| AnyLove97 explică (pentru CorinaXLR8):

De multe ori ma neglijeaza pe mine ca sa o sune pe ea...e foarte greu sa vezi persoana pe care o iubesti vorbind cu alta..de multe voiam sa ne despartim din cauza asta si el imi zicea ca sunt nebuna ca nu sunt nimic mai mult decat amici.dar imi vine greu sa cred.aaa da..si sterge mereu mesajele

| AnyLove97 explică (pentru CorinaXLR8):

Iti multumesc frumos pentru sfaturi :* Pupici

| CorinaXLR8 a răspuns (pentru AnyLove97):

Ai de luat o decizie grea, din păcate se pare ca ea contează mai mult ca tine și ascunde lucruri.Iesiti vreodată toți trei în oras? Ori va ferește una de alta? Eu vad doar 2 variante :sa lupți pe el cu afecțiune, rabdate și riscul ca vei pierde și vei suferi ori sa renunti la el de acum și dacă te iubește nu te va lăsa să pleci dar dacă o face clar nu merita. Bafta!