| mihai199431 a întrebat:

Buna tpu..am si eu o intrebare. aseara am facut dragoste cu prietena mea.tin sa spun ca ea era virgina a durat doar 5 min..ca am zis sa ma opresc deoarece o durea. dupa alea 5 min am constatat ca mi-a curs sange de jos la mine ma refer..si a curs putin mai mult sange. "ata" nu s-a rupt de tot.e doar putin "atinsa" de la ce poate fi? straight face

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Amandoi fiind virgini, aparitia sangelui la amandoi arata ca v-ati dezvirginat unul pe altul.

| mihai199431 explică (pentru Emilian65):

Eu nu eram...am facut`o de mai multe ori inaine!

| Azµre a răspuns:

Voi aveți o problemă cu ața, nu se rupe!

| stark47 a răspuns:

Ai spus ca doar 5 minute, ea fiind virgina, nu cred ca ati facut-o hardcore! la baieti e mai rezistenta ata aia decat himenul fetelor, stai linistit, data viitoare va fi ok!

| mihai199431 explică:

Atunci ce s-a intamplat?straight face asta vreau sa aflu..de ce am sangerat