| danutzamiruna a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare ce se simte atunci cand iti incepi viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| artistulpustiul a răspuns:

Simti ca esti in al 9-lea cer si ca ai vrea sa o mai faci inca odata... Protejeaza-te, foloseste Durex!

4 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Se simte criza!

| danutzamiruna explică (pentru sebysebyca):

Si ce lagatura are criza cu sexul?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Plăcere, durere, dragoste,..., şi iar PLĂCERE, etc. - senzaţiile sunt MULTEEE ( diferă de la fată la fată ) şi depind foarte MULT de cum se comportă partenerul!

Nu-i aşa SIMPLU şi SCURT răspunsul!

Dacă ai răbdare, am să te rog să intri pe profilul meu şi vei GĂSI acolo un RĂSPUNS complet pentru o întrebare asemănătoare ( pusă de o altă fată ) - precum şi MULTE alte lucruri care sunt IMPORTANTE ( care ţin de educaţia sexuală NECESARĂ în acest moment al începerii vieţii sexuale )!

Lectură plăcută!

Sper că aceste explicaţii să te ajute; dacă mai ai alte nelămuriri, nu ezita să mă întrebi şi voi încerca să-ţi răspund cât mai OBIECTIV!

Dacă consideri că ai de întrebat ceva mai INTIM şi nu se poate posta pentru public, atunci poţi să-mi trimiţi mesaj PRIVAT ( din secţiunea Mesaje ) şi promit un răspuns cât mai COMPLET!

Pentru a primi răspuns la mesajul privat, verifică-ţi setările profilului - Intră în Meniu la "Editare profil" şi la rubrica "Vreau să primesc mesaje de la" SETEAZĂ : toţi membrii TPU, apoi dă-mi un mesaj privat!

| ℓDℓ a răspuns:

Depinde de baiat. daca se stie purta cu o virgina...In primul rand cand faci primul pas trebuie sa fi pregatita fizic si psihic.Sa il iubesti pe el...astfel incat daca te desparti de el sa nu regreti nici o secunda!