| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta este bine sa iti incepi viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| lauraroxi a răspuns:

Peste 18 ani

11 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

La ce varsta vrei, de obicei dupa cel putin un an de relatie daca ai 14 15 ani

| poliku a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

La ce varsta vrei e la voi ne-educatii si copii prosti.O viata sexuala se incepe cand esti pregatit psihic si pregatit psihic esti peste 18 ani cu siguranta.Acu na stiu ca va manca tare intre picioare dar asta e adevaru trebuie sa va abtineti laughing

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru poliku):

Hai nu te mai agitat atat, ca nu scrie nicaieri o varsta la care sa iti incepi viata sexuala, si daca ai o relatie de lunga durata, de obicei esti preagatit si la 15 ani, daca esti vreo virgina frustrata e traba ta

| poliku a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Nici nu ma asteptam la un raspuns diferit din partea ta.Singura chestie, te rog sa nu te mai vad ca dai raspunsuri care ar putea distruge/inrautatii viata cuiva ca ai raport de la mine.

| NnDWtf a răspuns:

De la 16 ani incolo. 18 ani e impus de lege dar tu esti pregatit/a de la 16 ani.

| lolylolypops a răspuns:

Trebuie sa fii pregatit, mai ales daca esti fata...nu-ti incepe varsta sexuala doar asa ca nu ai ce face!

| anamimanonim a răspuns:

Dupa 18 ani

| anamimanonim a răspuns:

Uite cine-mi dadea mie lectii. Tu, care iti bati joc de copii si le zici cica''in gluma'' sa se **** pana la 14 ani. Poate astia chiar te cred, te-ai gandit la asta? Daca ai venit pe TPU sa faci numai comentarii de 2 lei mai bine renunta la cont! Esti mai prost/proasta decat prevede legea!

| marya868686 a răspuns:

Dupa varsta de 16 - 17 ani

| Mïcheline_Mia_1994 a răspuns:

De la 18 ani e cel mai ok deoarece organele tale sunt in curs de dezvoltare si daca vei incepe asta cresterea lor va fi incetinita.In aceasta categorie sunt uterul, vaginul, ovarele.

| Peleus a răspuns:

La varsta necesara pentru a nu plange dupa ce te face si te lasa.