| BossKlauX2015 a întrebat:

Cum i-as putea spune iubitei mele despre fetishul meu, mai exact foot fetish, pentru ca imi place la nebunie. Cum credeti ca ar reactiona si cum i-as putea spune?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Simplu îi spui și gata. Nu are de ce să reacționeze „ciudat". Eventual ar putea spune că ea nu înțelege astfel de lucruri și să nu te lase să-i adorezi frumoasle ei piciorușe. Dar cum fetele sunt de obicei încântate dacă sunt venerate (fie chiar și pe bucăți), m-aș mira să te respingă.

| BossKlauX2015 explică (pentru mihai69):

Doamne ajuta

| mihai69 a răspuns (pentru BossKlauX2015):

*thumbs up!*

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cred ca poti sa ii areti asta subtil.
Poti sa faci mici gesturi treptat in decurs de N timp sa vezi daca are ceva impotriva, sau daca o deranjaza, iar daca si cand vezi ca accepta anumite chesti sa ii spui ca e fetishul tau...

| Anon31241212 a răspuns:

Poti sa ii spui. Nu are sens sa te ascunzi. Spune i direct. Nu cred ca o sa se supere daca ii complimentezi picioarelewinking

| BossKlauX2015 explică (pentru Anon31241212):

Poate i se pare scarbos sau stupid laughing

| Anon31241212 a răspuns (pentru BossKlauX2015):

Na depinde de fiecare acum... Poate i se pare ciudat? Dar fiecare cu ce ii place. Eu sunt de parere ca intr o relatie trebuie sa existe o relatie de comunicare foarte buna. Sa nu se ascunda chestiile astea

| BossKlauX2015 explică (pentru Anon31241212):

Ok multumesc mult pentru raspuns

| Anon31241212 a răspuns (pentru BossKlauX2015):

Nu ai pentru ce! Oricand!