| JohnnyHelpsYou a întrebat:

am si eu o intrebare. Cum sarut o fata, mai precis cum imi dau seama cand si cum trebuie sa fac ceva, pot sa ma intalnesc si azi cu fata pe care o plac dar imi e frica ca o sa imi fie prea fica sa fac ceva. Si ce fel de sarut e preferbil la prima intalnire? Vreau seriozitate maxima si dau funda! Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Foarte bine ca te intalnesti cu o fata,observ ca esti si usor emotionat ceea ce inseamna ca doresti sa-i faci o impresie excelenta!
Asa ca,incearca sa vizualizezi cu ochii mintii intalnirea si,daca te preocupa sarutul,imagineaza-ti momentele in care cam taceti,desi va simtiti bine unul in prezenta celuilalt.
Daca o vezi ca e tacuta si zambitoare si te priveste sagalnic,te poti apleca frumos si simplu,si-i poti depune un mic sarut pe buze,indiferent cand se intampla asta.
Vei intelege din reactia ei,daca vrea mai mult sau daca a fost multumita.
Sa nu te repezi sa vrei mai mult,daca nu ti-o cere singura,prin reactia ei.
De obicei,sarutarile vin cam la final,acolo unde sunteti aproape gata sa va despartiti,ea ar vrea sa plece si ceva n-o lasa...
Dar e bine si mai inainte,ai putea chiar tu sa provoci acest mic moment,dar daca ai emotii,lasa pe data viitoare.
Asadar,la final de intalnire, fiind si prima.
Daca totul va merge bine, vor urma alte intalniri, unde sarutul va capata alte forme, intensitati si culori.
Succes!
happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba gagiule? daca tine la tine,ea isi doreste foarte mult sa o saruti. daca nu tine, va vrea sa experimenteze, si te lasa pe tine sa incerci, tu doar indrazneste. daca nu? va spune ca esti prost, ca ea astepta dar tu nu esti in stare.deci curaj si tupeu.esti barbat du-te-n colo dacilea.

| JohnnyHelpsYou explică:

Eu am 17 si fata 16, si nu ma intrebati de ce pana acuma nu m-am sarutat sau ceva, nu am avut niciodata curajul sa vb cu o fata si atat.

| JohnnyHelpsYou explică:

Man, uite, am pus niste intrebari foarte simple... Raspunde la acelea! Nu cred ca trebuie sa imi stii viata ca sa raspunzi la aceasta intrebarewinking