| CherryLina a întrebat:

Salut.Ma intalnesc cu un baiat deja de 2 luni. El are 16 iar eu 15. Vrea sa-i fac cunostinta cu parintii si mai ales cu tata. Mie imi este cam frica, fiindca tata e destul de sever si e greu de inteles un pic.Cum ar trebui sa procedeze el la prima intalnire cu taticu'? Cum ar putea sa-i castige increderea? Va rog sa raspunde-ti cu seriozitate! Mersi anticipat

3 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Daca tatal tau e un pic mai sever nu inteleg de vrei sa le faci cunostinta? Tine asta numai pentru tine.

| SophieDavidescu a răspuns:

Parerea mea este urmatoarea : cum a zis si antonio sa mai astepti un pic(eu una cred un pic mai mult, dar aici tu alegi mai mult sau mai putin)si sa aduci vorba despre el sa vezi daca parintii tai au o buna parere despre el si daca da atunci le poti arata increderea si adevarul dintre voi 2.Succeskiss

| Antonyo_2751 a răspuns:

Parerea me e ca ar trebu sa mai astepti un pic si doar dupa ce crezi u ca ai o o relatie stabil doar atunci sal prezinti parintilor.
Si daca simti cal iubesti mult si sentimentul e reciproc poti sal prezinti parintilor si cred ca tatal tau va fi intelegator ca nu tear omora ca umbli cu un baiat