| Valeennavoleena65 a întrebat:

Buna TPU, daca am blocat o persoana si dupa am deblocat-o de mai multe ori se poate întampla sa nu mai îmi apare deloc? A mai patit cineva la fel?

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Unde, pe ce site?

| Valeennavoleena65 explică (pentru floresdemayo):

Instagram,dar am rezolvat problema mi-a aparut din nou contul probabil se ştersese o perioadă

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ah, ai grijă că Instagram iti poate restrictiona accesul la anumite functii, dacă consideră că se abuzează de ele.
E foarte posibil ca celalalt sa nu isi fi dezactivat contul temporar, ci doar accesul tau la acel cont să fi fost blocat, incat sa nu il mai poti accesa.
Nu te mai juca de-a șoarecele și pisica...winking ăia de la Insta iti pot bloca tie contul definitiv.

| Valeennavoleena65 explică (pentru floresdemayo):

Nu m-a blocat se mai întampla ca cand dai block si deblochez o persoana să nu mai mearga bine..nu mai îmi apare din cauza ca am accesat prea mult contul acela

| TheWatcher a răspuns:

Nu se întâmplă nimic probabil s-a șters.